o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Antonina Jazińska
|

Ewelina Martyniuk pierwszy raz skomentowała aferę z Martyniukami. Pokazała klasę

80
Podziel się

Od dnia rozwodu Daniel Martyniuk ciągle ma jakieś uwagi w stronę byłej żony Eweliny. Również teściowa Danuta nie daje jej spokoju. Kobieta postanowiła w końcu zareagować na zaczepki.

Ewelina Martyniuk pierwszy raz skomentowała aferę z Martyniukami. Pokazała klasę
Daniel Martyniuk i Ewelina rozwiedli się (East News)
bDTuNqjp

Małżeństwo Eweliny i Daniela Martyniuków przetrwało zaledwie dwa lata. Niedawno sąd orzekł rozwód i obciążył Daniela alimentami na żonę i córkę w łącznej wysokości 3,2 tys. zł.

To oburzyło matkę 31-latka, Danutę, która otwarcie skrytykowała Ewelinę, twierdząc, że była z jego synem tylko dla pieniędzy. Według niej rodzice dziewczyny naciskali na ślub. Również były mąż 21-latki wypowiadał się o niej negatywnie przy okazji różnych afer, czym tylko wywoływał medialne burze.

Zobacz także: Danuta Martyniuk chciałaby odebrać wnuczkę byłej synowej
bDTuNqjr

Była żona syna Zenona Martyniuka długo nie zabierała głosu w sprawie, ale w końcu postanowiła ją skomentować. Z jej wypowiedzi można wywnioskować, że nie ma zamiaru wdawać się w żadne medialne spory i utarczki słowne.

Będę zawsze dbać i walczyć o dobre imię i spokój mojej rodziny, w cywilizowany sposób wykorzystując wszelkie dostępne możliwości prawne. Wolność słowa ma swoje granice nie tylko etyczne, ale również prawne - powiedziała "Super Expressowi".
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTuNqjS
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(80)
A70
7 miesięcy temu
Kto jest za Eweliną? To łapka w górę ✋
Zenek
7 miesięcy temu
Widać że dziewczyna ma klasę nie tak jak teściowa i były mąż!!!. Brawo pani Ewelino!!!. Powodzenia
Piotr
7 miesięcy temu
Zenki, dajcie jej spokój, synusia niańczyć, wnukiem ma się kto zająć
bDTuNqjT
awea
7 miesięcy temu
SKąd oni wzięli tego Daniebila?
Mari
7 miesięcy temu
Przecież to gołym okiem widać że Danucie Martyniuk słoma z butów wystaje ,to czego się spodziewać po jej zachowaniu.
Najnowsze komentarze (80)
Georg
7 miesięcy temu
Sam się (8 lat temu) rozwiodłem - po 26 latach - i alimenty jeszcze płacę ale ...3,2 tys to chyba za dużo (?) -chociaż moja ex też podobnej kwoty chciała.
Kaktus
7 miesięcy temu
Panie Zenku może się pan powstydzic tylko zachowania syna . A do pani Danuty nie umiała pani synka wychować to za wnuki się nie ma co brać
Bodzio
7 miesięcy temu
Byś się kobieto nie kompromitowała.Tylko Zenkowi wstyd przynosisz!!! Trzymaj się Ewelina
kibic11
7 miesięcy temu
Wystarczy ze syna nie umiała wychować
xzxz
7 miesięcy temu
Jak wnuczka dorośnie i poczyta co wyrabia babcia i tatuś pewnie nie zechce ich znać!!! i co babcia na to???w koncu kupila wnuczce wozek a nie synowej zeby teraz wygarniac
Krysia
7 miesięcy temu
Brawo Pani Ewelino Danusia niech nianczy synusia Przed Panią jeszcze wspaniale zycie---- życzę wielkiej miłości od bliskich
A.M.
7 miesięcy temu
Mamuśka Danka już wychowała Daniela ha ha ha...i ona jeszcze chce wychowywać wnuczkę???!!!!Niech ta kobieta się najpierw sama ogarnie ŻENADA...
Nomin
7 miesięcy temu
"... Wolność słowa ma swoje granice nie tylko etyczne, ale również prawne - powiedziała "Super Expressowi"." Wedle Konstytucji USA, a właściwie 1 "poprawki" do niej, nie ma ograniczeń wolności słowa. Właśnie w obronie wolności słowa!
bDTuNqjL
Maria
7 miesięcy temu
To niech także zrzeknie się alimentów na siebie, oddaje to, co jej już nie jest potrzebne! Mamusia pozwalała jej szlajać się po hotelach, aby przez łóżko upolować bogatego dużo starszego mężczyznę!
...
7 miesięcy temu
Sama to wymysłiła ?
bietka
7 miesięcy temu
wstyd za takiego syna,sane wybryki i jeszcze pretensja,a mama synka jeszcze broni-tak jak w przysłowiu,,mądra Kasia,bo ma dobrego Jasia"
ta ewelina
7 miesięcy temu
Boze jak ona patrzy ,jaki ona ma straszny wzrok...
abff
7 miesięcy temu
no coż jak może mieć klasę ktoś kto tworzy disco polo, albo jest z nim silnie związany xD
NIE ROZUMIĘ
7 miesięcy temu
jaką klasę, jaką klasę!!!! - jak jej matka chciała żeby zięć ubrał koszulę jej męża, tylko tą którą mu przyniosła - to gdzie była żona?!!!! - pokazała klasę? - przecież on miał swoją- przynajmniej z wywiadu tak wynikało.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić