Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Gardias ma dość. Postanowiła wyjechać z Polski

159
Podziel się:

Związek Doroty Gardias z podróżnikiem i sportowcem Dariuszem Pachutem jest już historią. Prezenterka TVN nie może odnaleźć się w nowej rzeczywistości i według "Super Express", zdecydowała się na wyjazd. Tysiące kilometrów od Polski będzie miała czas, by wszystko przemyśleć.

Gardias ma dość. Postanowiła wyjechać z Polski
Dorota Gardias wyjeżdża do Indonezji. Ma ważny powód (AKPA, AKPA)

O jej rozstaniu huczał cały plotkarski świat. Dorota Gardias na początku roku pochwaliła się swoim nowym partnerem - Dariuszem Pachutem. Para prowadziła aktywny tryb życia, często razem wyjeżdżali i chętnie udostępniali wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Pogodynka była bardzo zaangażowana w związek i miała nadzieję, że przetrwa on bardzo długo.

Nagle jednak z jej Instagrama zniknęły zdjęcia z Pachutem. To oznaczało jedno. Po trzech miesiącach jej związek z podróżnikiem przestał istnieć. Dopiero w ostatnich dniach Gardias zdecydowała się potwierdzić te informacje. Widać, że kosztowało ją to dużo zdrowia.

Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany. Teraz muszę skupić się na mojej córce Hani. Mamy swoje plany. Chcemy razem wyjechać na wędrówkę, bo Hania też złapała górskiego bakcyla - wyznała w rozmowie z Party Dorota Gardias.

Czas wyjechać

Jak zapowiedziała, tak zrobi. Dziennikarka TVN planuje więcej czasu poświęcić swojej córce, dlatego razem z nią zamierza wyjechać aż do Indonezji.

Nikomu nie chce powiedzieć, co się wydarzyło. Ostatnio stwierdziła, że potrzebuje odpocząć, wyciszyć się. Chce wyjechać z Hanią na wakacje do Indonezji - potwierdził informator "Super Expressu".

W Południowo-Wschodniej Azji, Gardias będzie chciała złapać równowagę życiową. Gardias stawia na naturę i wodę, bowiem Indonezja jest największym krajem wyspiarskim na świecie. Dalsze szczegóły jej wyprawy nie są jednak obecnie znane.

Zobacz także: Robert Pasut rozlicza się z kryzysem w Abstrachuje
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(159)
Lem
8 miesięcy temu
Moze zwiaze sie z jakimś ludożerca i problem sam się rozwiąże? Tego chyba jeszcze nie próbowała.
Marker
8 miesięcy temu
Tak i to jest wiadomość stulecia bo księżna TVN u ozenila się z modelem a nie z mężczyznom i musi się wyciszyć w Indonezji jak by nie bila kasy tylko by pracowała jak inni to by wyjechała do mamy bo by jej nie było stać
Gość
8 miesięcy temu
Szczęśliwej drogi już czas. Może wreszcie nie będzie jej w mediach, ale przecież będzie wysyłać zdjęcia z plazy....koszmar.
Bobas
8 miesięcy temu
A kto bogatemu zabroni...Jak by wszystkich było stać,to połowa Polaków by wyjechała z tego bałaganu...
Pilot
8 miesięcy temu
Karma
Irena
8 miesięcy temu
Gardias wyjechała do Putina
88888888
8 miesięcy temu
Dziecko powinno chodzić do szkoły, a nie wędrować, bo mamusia ma problem,ciekawe czy zgłosiła w szkole, że dziecko zabiera!!!???? Kuratorium Oświaty powinno o tym wiedzieć!!!!W sumie może być nauczanie domowe,ale sprawdziany- egzaminy się zdaje i nie ma że boli, super mamusia, brak słów co funduje dziecku, Ona musi odpocząć, biedna a córka z Nią za karę chyba zamiast mieć normalne dzieciństwo, ale to świat celebrytów, powywalane w głowie z dobrobytu......
Nostradamus
8 miesięcy temu
Ojej, "gwiazda" pogodynka czytająca z promptera wyjeżdża, no cała Polska wstrzymała oddech. A co to za niebywałe talenty posiada ta paniusia ? Bo nie znam niczego poza rozwodem, romansami, nowymi partnerami i zachorowaniem na covid. Tylko z tego jest znana. Też mi news.
zyta
8 miesięcy temu
Upodobniła się do porcelanowej lalki a szkoda gdyż natura nie oszczędziła jej urody
Budowlaniec
8 miesięcy temu
A może by tak na BIELARUS łukasz ENKO TO SWÓJ CHŁOP ???????
Bea_
8 miesięcy temu
Huczał plotkarski świat? Tak jak o nowotworze. Kim jest Dorota? Gdyby nie jej nieustające wysiłki, żeby zaistnieć, od dawna nikt by o niej nie pamiętał. Z całym szacunkiem, Doroto wyjedź. Oszczędź już wszystkim siebie, naprawdę dość.
Nisko
8 miesięcy temu
Ciężko sprostać.....potrzebom....
Wiola
8 miesięcy temu
Po komentarzach widać kulturę piszacych
Eskimo
8 miesięcy temu
No to pa, pa. I nie wracaj.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić