"Głupia ja". Marianna Schreiber znów dzieli się przemyśleniami

17

Marianna Schreiber jest bardzo aktywna w przestrzeni internetowej. Influencerka po raz kolejny podzieliła się swoimi przemyśleniami. "Tyle lat w nieświadomości żyłam" - relacjonuje na platformie X.

"Głupia ja". Marianna Schreiber znów dzieli się przemyśleniami
Marianna Schreiber (Instagram)

Marianna Schreiber jest bardzo aktywna w przestrzeni internetowej. Regularnie kontaktuje się ze swoimi fanami, których ma całkiem sporo. Oczywiście nie brakuje też przeciwników tej celebrytki. Schreiber próbuje być osobą wszechstronną. Pierwszy rozgłos zyskała za sprawą pojawienia się w "Top Model". Oczywiście popularność zawdzięcza również temu, że jest żoną polityka PiS Łukasza Schreibera.

Marianna ma na koncie zalążek kariery wojskowej i politycznej. Niedawno natomiast zadebiutowała w świecie MMA. Generalnie Schreiber wciąż rozwija swoją celebrycką karierę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wawel 1000 lat temu wyglądał zupełnie inaczej. Przemilczana wiedza

Schreiber nieustannie wzbudza sporo emocji. Jej postępowanie sprawia natomiast, że ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Influencerka regularnie musi się mierzyć z krytycznymi komentarzami.

To jednak absolutnie nie zniechęca jej do dalszej działalności w sieci. Ostatnio opublikowała kolejny wpis, obok którego trudno jest przejść obojętnie.

Marianna Schreiber: Dopiero tiktokerki musiały mi to uświadomić

Marianna Schreiber zrelacjonowała na platformie X, że przez wiele lat żyła w "nieświadomości". Jej wpis ewidentnie ma ironiczny charakter, ale mimo to wywołał bardzo duże poruszenie wśród internautów.

Tyle lat w nieświadomości żyłam, nie wiedząc, że żona polityka pełni urząd państwowy i jest własnością męża. Dopiero tiktokerki mi to musiały uświadomić Głupia ja - napisała Schreiber.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić