Górniak nawiązała kontakt z kosmitami. "Kochają ludzi. Są gotowi pomóc"

306

Edyta Górniak spotkała się z internautami w ramach spotkań z cyklu Q&A. Wokalistka odpowiedziała na pytania, m.in. "czy jesteśmy sami we wszechświecie" oraz "jak powinniśmy przeżyć kolejny lockdown".

Górniak nawiązała kontakt z kosmitami. "Kochają ludzi. Są gotowi pomóc"
Edyta Górniak odpowiadała internautom na pytania (AKPA)

Czas pandemii koronawirusa to większa aktywność gwiazd w mediach społecznościowych. Brak koncertów, wydarzeń artystycznych - a co za tym idzie, wolne dni od pracy, powodują, że artyści poświęcają swój czas na aktywność w social mediach.  

Edyta Górniak niemal od samego początku pandemii wzbudza wiele kontrowersji swoimi publicznymi wypowiedziami. Piosenkarka oświadczyła m.in., że jeżeli zostanie zmuszona do zaszczepienia się na COVID-19, to wyjedzie wraz ze swoim synem z Polski. 

Dobrowolnie na pewno nie pozwolę sobie aplikować jakiejkolwiek chemii. (...) Nie planuję się zaszczepić i nie planuję także zaszczepić mojego syna. Jeśli to będzie oznaczało, że muszę się przenieść do innego kraju, gdzie szczepienia nie są obowiązkowe, to tak zrobię - deklarowała.

Jak przeżyć kolejny lockdown?

W swoim najnowszym Q&A artystka poradziła internautom, aby potraktowali nowe obostrzenia epidemiczne jako "trampolinę". 

Teraz jest czas na wyzwolenie, wyciszenie, wiedzę, która była ukrywana przed ludźmi przez setki lat, do której mamy dzisiaj dostęp dużo łatwiejszy niż mieli nasi przodkowie - dziadkowie i pradziadkowie, ponieważ jest internet. (...) Chciałbym, żebyście wszyscy potraktowali tą sytuację, która się dzieje wokół nas, na świecie, w Polsce, wszędzie, ten kontrast, tę niewygodę, niezgodę z wami, tę nienormalność, tę irytację, to przygnębienie i jakby takie zaganianie do piwnicy, żebyście potraktowali to jako trampolinę do tego, żeby nie chcieć tego, nie godzić się na to i odszukać swoją drogę i prawdę. A każdy kiedy ją odnajdzie - a to jest jedna uniwersalna prawda - to tam się spotkamy i w tej jedności będziemy stanowili taką siłę, o której mówił pan Jezus - zwróciła się piosenkarka do internautów.

Czy jesteśmy sami we wszechświecie?

Artystka odpowiedziała na pytanie internauty dotyczące istnienia kosmitów. Zdaniem Górniak nie jesteśmy sami we wszechświecie, a wiedza na temat istot pozaziemskich miała być ukrywana przez głowy państw przez dziesiątki lat. 

Na każdej planecie istnieje życie. Jest to wiedza znana od bardzo dawna, ale była to wiedza chroniona, ukryta bardzo, bardzo, bardzo szczelnie, przynajmniej przez 40 lat była ukrywana przez głównie głowy państw. (...) Zawsze czułam, ale nie miałam jakby wiedzy na ten temat, a teraz zgłębiłam tę wiedzę i absolutnie nie mam wątpliwości, że w naszej przestrzeni galaktycznej są różne cywilizacje wyższe, bardziej rozwinięte od nas i takie, które chcą nas wspierać, bardzo kochają ludzi, są gotowi pomóc i też inne, które może nie do końca kochają ludzi jako istoty boże, może z zazdrości, nie wiadomo... - stwierdziła wokalistka
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Chory na COVID-19 Piasek opublikował nagranie. Jest reakcja z Ministerstwa Zdrowia
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić