Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Gotowi? Internauta policzył, ile trwają reklamy w "Milionerach"

39
Podziel się:

Długość trwania reklam niejednokrotnie wystawiła na próbę cierpliwość widzów telewizji. Jeden z internautów postanowił policzyć, jaki procent teleturnieju "Milionerzy" zajmuje blok reklamowy. Okazało się, że stanowi ponad połowę.

Gotowi? Internauta policzył, ile trwają reklamy w "Milionerach"
Ponad połowę programu "Milionerzy" zajmuje blok reklamowy? (AKPA, Gałązka)

Autorem obliczeń jest użytkownik portalu Wykop.pl, który publikuje pod pseudonimem Fatalista1988. Jak zauważył, teleturniej "Milionerzy" rozpoczyna się o godzinie 20:55, a kończy – 21:35. Powinien więc trwać łącznie 2400 sekund z przerwą na reklamę. Tyle w teorii. A praktyka?

Start pogromu w programie TV to 20:55, a koniec 21:35, czyli w teorii teleturniej trwa 2400 sekund plus przerwa na reklamę. Realny start: 20:59:51, zakładając, że włączyliśmy teleturniej zgodnie z informacją w programie TV, to dostaliśmy już 291 sekund reklam – wyliczył internauta.

"Milionerzy" TVN. Reklamy zajmują ponad połowę teleturnieju?

To nie był koniec emisji reklam w trakcie trwania teleturnieju. Internauta obliczył, że przerwa reklamowa zaczęła się o godzinie 21:14:50 i trwała do 21:25:40, czyli łącznie 650 sekund. Takie treści nie zostały jednak wyemitowane przy okazji "Milionerów" po raz ostatni.

Przerwa reklamowa zaczęła się o 21:14:50 i trwała do 21:25:40, to daje nam 650 sekund reklam. Teleturniej skończył się o 21:33:07, zakładając, że powinien skończy się o 21:35:00, to mamy kolejne 117 sekund reklam – tłumaczył.
Zobacz także: Zobacz też: Kogo Hubert Urbański poprosiłby o pomoc w "Milionerach"?

Użytkownik Wykopu wyliczył, że reklamy zajmowały aż 1347 z 2400 sekund przeznaczonych na emisję "Milionerów". To aż 56,1 proc. całości.

Łącznie to 1347 sekund z 2400, czyli 56,1 proc. czasu tego teleturnieju to reklama – podsumował Fatalista1988.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(39)
Mietek
rok temu
Dlatego nie oglądam zbędna gadka i reklamy.
gość
rok temu
Polsat to bije na głowy wszystkie pozostałe stacje pod względem ilościm czasu trwania reklam a najbardziej żenujące jest to prowadzący dany program zaprasza n króciutką przerwę która trwa 15min.Dlatego filmy i programy które mnie interesują nagrywam a reklamy przewijam.Oglądając np film to po reklamie zapomina się co było przed reklamami.Rozumiem,że telewizje prywatne żyją z rekam ale nie można z niczym przesadzać jak to robią te telewizje nie mają umiaru w tych rekamach.Bez nagrywania nie da się oglądać tych telewizji
Nemeczek
rok temu
Nie trzeba takich wyliczeń, żeby wiedzieć ile czasu antenowego zajmują reklamy. Niedługo będą zapowiadać: a teraz krótka przerwa na film. To chore, że nie regulują tego żadne przepisy
sabat
rok temu
Bo "Milionerzy" to taki przerywnik w reklamach.
NIUNIEK
rok temu
TVN TO TAKIE MANGO Z MAŁĄ PRZERWĄ NA PROGRAM
Gość
rok temu
A to jest nakaz puszczania reklam? Każda telewizja robi co chce. Publiczna nie może przerywać reklamami i programów i filmów, w związku z czym była poszkodowana (oczywiście w zakresie dochodów z reklam).
Julia
rok temu
Skandal
bleeeeegggggg...
rok temu
haha ja mam patent - nagrywam sobie wszystkie programy jakie chce obejrzec i potem tylko odtwarzam i przewijam reklamy . nie oglądam praktycznie nic '' na bieżąco'' bo reklamy by mnie zabiły.
Emeryt
rok temu
W " milionerach" TVN przegina z reklamami. A ponadto Urbański gada i gada.Ogladaem ten program zagranicą i tam idzie dużo szybciej .
Szlachcic
rok temu
To są właśnie te "niezależne" media. Odpocząłem dobrze podczas tego ich strajku z czarnym ekranem. I teraz ich nie włączam.
To jest
rok temu
Przerwa na teleturniej
cwany
rok temu
dlatego większość filmów czy programów nagrywam. odtwarzam zaraz po zakończeniu tej emisji lub w inny dzień i reklamy skrupulatnie przewijam w 15 sekund :) poezja
HIT
rok temu
NA TYM POLEGA HIT
Obiektywny
rok temu
Nie oglądam Tiefałenu i problem z głowy
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić