Grażyna Szapołowska już tak nie wygląda. Zmiana rzuca się w oczy

70

Grażyny Szapołowskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktorka jest znana nie tylko dzięki swojemu talentowi, ale i niekwestionowanej urodzie. Jeszcze do niedawna nosiła długie włosy w kolorze złocisty blond. Teraz postanowiła radykalnie zmienić fryzurę.

Grażyna Szapołowska już tak nie wygląda. Zmiana rzuca się w oczy
Grażyna Szapołowska już tak nie wygląda. Aktorka doszła do wniosku, że czas na radykalną zmianę fryzury (AKPA, Baranowski Michał)

Grażyna Szapołowska jest jedną z najbardziej znanych blondynek w polskim show-biznesie. Aktorka nie potrzebowałaby nawet farbować włosów, ponieważ to jej naturalny kolor. Szapołowska lubi jednak eksperymentować z odcieniami.

Grażyna Szapołowska i jej nowa fryzura. Aktorka podjęła dobrą decyzję?

Na przestrzeni ostatnich lat Grażyna Szapołowska pozostawała wierna jednej fryzurze. Aktorka nosiła długie włosy w odcieniu ciepłego blondu. Stanowiły one jej niewątpliwy atut. Najwyraźniej jednak w końcu Szapołowskiej znudził się dotychczasowy wizerunek, ponieważ odwiedziła fryzjera. Nie zamierzała zachowywać efektów tylko dla siebie i otoczenia, więc czym prędzej chwyciła za aparat.

Grażyna Szapołowska postanowiła pochwalić się nową fryzurą swoim fanom. Aktorka zrobiła to za pośrednictwem Instagrama, gdzie pojawiło się jej aktualne zdjęcie. Okazało się, że nie tylko skróciła włosy, lecz także zmieniła kolor. Teraz czaruje jako "chłodna" blondynka. Odcień fenomenalnie współgra z niebieskimi oczami gwiazdy.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fani Grażyny Szapołowskiej nie kryli, że nowa fryzura gwiazdy przypadła im do gustu. W komentarzach pod postem aktorki na Instagramie pojawiły się liczne komplementy. Do chóru dołączyła nawet Barbara Bursztynowicz, która zażartowała, że to niemożliwe, aby być aż tak urodziwą osobą jak Szapołowska.

No nie! Żeby być aż tak urodziwym?! — ekscytowała się Barbara Bursztynowicz.
Piękny portret pięknej kobiety.
Fajna fryzurka.
Pięknie pani wygląda na zdjęciu. Pozdrawiam!
Piękna i kobieca... Uwielbiam!
Super pani Grażyno — zachwycali się komentujący pod postem Szapołowskiej.
Zobacz także: Michał Wiśniewski tłumaczy swoje wyznania o żonie: "To był żart"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić