Gwiazda "Gogglebox" szydzi z Eli Romanowskiej. Skandaliczne żarty

6

Uczestnicy programu "Gogglebox" oglądali jeden z nowych odcinków programu "Nasz nowy dom" z Elżbietą Romanowską. Jeden z nich pozwolił sobie na niewybredny komentarz, dotyczący wyglądu prowadzącej.

Gwiazda "Gogglebox" szydzi z Eli Romanowskiej. Skandaliczne żarty
Marek z "Gogglebox" pozwala sobie na niewybredne żarty (Instagram)

Katarzynę Dowbor niewątpliwie zwolniono z Polsatu w atmosferze niedomówień i skandalu. Na jej miejscu w roli prowadzącej programu "Nasz nowy dom" pojawiła się Elżbieta Romanowska. Choć jest to bardzo lubiana aktorka, hitowe show stacji zaczęło tracić widzów.

Nową odsłonę "Naszego nowego domu" z debiutującą Elżbietą Romanowską w roli gospodyni, mieli szansę zobaczyć także bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem". Niestety, uczestnicy z założenia komediowego formatu, dali popis naprawdę kiepskich dowcipów na temat wyglądu aktorki.

W trakcie rozmowy Konrada, Kuby i Krzyśka rozpoczęto dywagacje, na temat tego, z jakiej produkcji telewizyjnej panowie kojarzą Romanowską. Po chwili jeden z nich zaczął dopytywać, czy to chodzi o "tą grubą z 'Rancza'?". Kolega próbował ratować sytuację, rzucając, że "nie wolno tak mówić".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sylwia Bomba zarabia miliony. Historia matki z trojgiem dzieci rozłożyła ją na łopatki

Później, panowie naprzemiennie komplementowali Elżbietę Romanowską i pozwalali sobie na drobne docinki. Nabijano się m.in. z tego, w jaki sposób aktorka rozkłada ciasteczka.

Nowej prowadzącej oberwało się też od Jacka Szawioły, któremu nie podobało się to, jak urządzono mieszkanie bohaterów "Naszego nowego domu".

"Było lepiej, klimatyczniej. Po co ściągali te boazerię?", "Było więcej miejsca, przestrzennie, a teraz jest... zaj...ne, nie można się ruszyć. I kwiaty trzeba podlewać" - mówili panowie między sobą.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kolejni uczestnicy "Gogglebox" też nie oszczędzali Romanowskiej. Niestety, po raz kolejny pojawiły się też przytyki dotyczące jej wyglądu.

Fajnie Ela Romanowska prowadzi, mi się podoba - powiedział Mateusz "Big Boy".
Prawie się w drzwi nie mogła zmieścić. Bokiem musiała wchodzić, jak moja nauczycielka od polskiego z podstawówki! - dodał Marek "Morus".

Co ciekawe, ten ostatni to nie tylko bohater "Gogglebox", ale i programu "Kanapowcy". W tym drugim pod okiem trenerów i dietetyków próbował zrzucić nadprogramowe kilogramy, które rujnowały mu zdrowie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MPS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić