Ida Nowakowska pierwszy raz o imieniu synka: "Międzynarodowe"

22

Prowadząca "Pytania na śniadanie" Ida Nowakowska 7 maja br. urodziła pierwszego syna. Już niedługo chłopiec zostanie ochrzczony. Prezenterka wyznała, że jego imię jest "międzynarodowe". Trzeba przyznać, że zapowiedź brzmi intrygująco.

Ida Nowakowska pierwszy raz o imieniu synka: "Międzynarodowe"
Ida Nowakowska. (AKPA)

Prezenterka telewizyjna Ida Nowakowska od kilku lat związana jest z Telewizją Polską. Prowadząca m.in. program "Pytania na śniadanie" czy "You Can Dance – Nowa generacja" w TVP na początku maja pierwszy raz została mamą. Mimo że od narodzin dziecka minęło już niemal dwa miesiące, wciąż nie wiadomo jakie imię tancerka i jej mąż Jack Herndon wybrali dla swojego synka.

Ida Nowakowska w najnowszym wywiadzie zdradziła tylko, że imię jej dziecka jest polsko-zagraniczne, międzynarodowe.

To imię polsko-zagraniczne, międzynarodowe. Ostatecznie wybraliśmy je razem i na tym polegała trudność. Bardzo zależało nam na tym, żeby obydwie strony były szczęśliwe i zadowolone i tak chyba też jest, więc sukces - wyjaśniła Ida Nowakowska w rozmowie z portalem jastrząbpost.pl

Jak ujawniła gwiazda TVP już niedługo odbędzie się chrzest dziecka. Wszystko wskazuje na to, że prezenterka wyjawi tajemnicze imię synka dopiero po uroczystości.

Niedługo planujemy chrzciny, mam nadzieję, że wtedy będzie taki moment, żeby jakoś to ogłosić - wyznała gwiazda TVP.

Polska tancerka podkreśla, że chce wychować synka w duchu katolickim. Nowakowska ujawniła w innym z wywiadów, że chrzciny dziecka to dla niej niezwykle duchowe wydarzenie. Uroczystość ma być skromna i zgodna z polskimi tradycjami.

Dla mnie duch dobra to duch katolicki. Dziesięć przykazań to taka wartość każdego człowieka. Każdy się z tym zgadza i to jest przepiękne, że mamy taką ogólną łączącą nas myśl. Na pewno będziemy wychowywać syna w duchu katolickim. Ja też tak byłam wychowywana, nigdy do niczego mnie nie zmuszano. Za wiele rzeczy jestem niezwykle wdzięczna, dlatego będę się starała iść ścieżkami, jakimi szli moi rodzice - mówi Ida Nowakowska w rozmowie z pomponik.pl.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ida Nowakowska 6 lat temu poślubiła Jacka Herndona, z którym studiowała aktorstwo na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. Prezenterka TVP ma amerykańskie i polskie obywatelstwo.

Zobacz także: Coraz bardziej napięte relacje między Idą i Agustinem w "Dance Dance Dance"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić