aktualizacja 

Iga Lis w zmysłowej sesji zdjęciowej. Internauci są zgodni: "przepiękna"

128

Instagramowe konto Igi Lis wyróżnia się na tle polskich influencerek. Córka pary znanych dziennikarzy nie publikuje z równą częstotliwością co jej koleżanki z branży, a do tego wybiera tylko klimatyczne fotografie. Ostatnia sesja szczególnie zachwyciła internautów.

Iga Lis w zmysłowej sesji zdjęciowej. Internauci są zgodni: "przepiękna"
Iga Lis podzieliła się z fanami zmysłową sesją zdjęciową. Internautom opadły szczęki (AKPA, Podlewski)

Iga Lis zdecydowała się na wykonanie niezwykłej sesji zdjęciowej o bardzo późnej lub przeciwnie, bardzo wczesnej porze – to pozostanie jej słodką tajemnicą. Widać na nim, jak wystrojona młoda kobieta tańczy do wyimaginowanej lub prawdziwej muzyki. Na jednej z fotografii nawet się uśmiecha.

Iga Lis zaprasza internautów do tańca. Skorzystaliby?

Prawdopodobnie Iga Lis nie planowała sesji zdjęciowej, która wzbudziła wśród obserwatorów jej instagramowego konta niemałe poruszenie. Jak możemy się domyślać, pomysł pojawił się w trakcie wyjścia na imprezę, podczas spaceru między kolejnymi klubami czy – na co wskazywałoby lekko senne spojrzenie Igi – w trakcie drogi powrotnej po nocy pełnej hulanek.

Mimo że w chwili robienia zdjęć na dworze panował mrok, a sama postać Igi Lis jest lekko rozmazana, nietrudno zauważyć, że córka pary dziennikarzy pozostaje w świetnej formie. Gdyby wpadła na pomysł, żeby po raz kolejny podjąć próbę zrobienia kariery w świecie modelingu, prawdopodobnie odniosłaby murowany sukces!

Zapraszam do tańca – napisała Iga Lis w opisie swojej zmysłowej sesji zdjęciowej (Instagram).
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Internauci nie kazali Idze długo czekać i szybko odpowiedzieli na jej zachętę. W komentarzach zaroiło się od komplementów pod adresem młodej kobiety, a nawet pojawiły się aluzje odnośnie do związku Lis ze starszym o około dekadę raperem – Taco Hemingweyem. Niektórzy nawet wplatali w treść komentarzy teksty utworów artysty.

Panie władzo, to są tylko tańce... Śliczna jesteś Iga.
Czyżbyś nie miała z kim tańczyć, bo piwosz się wziął za robotę?
Przepiękna…
Iga pamiętaj, nie łaź ulicami po nocy – dowcipkowali instagramowi komentatorzy.
Zobacz także: Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan o seksie po ciąży
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić