Internauci nie mieli litości. Anna Lewandowska zmiażdżona!

116

Robert Lewandowski skupia się na mundialu w Katarze, natomiast jego żona musi poradzić sobie z krytycznymi komentarzami. Hejt wylał się na nią po tym, jak zdecydowała się promować słodkie przekąski i napoje energetyczne. Niektórzy byli wręcz bezlitośni.

Internauci nie mieli litości. Anna Lewandowska zmiażdżona!
Anna Lewandowska (Instagram)

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych trenerek fitness w naszym kraju. Propaguje zdrowy styl życia, regularnie udzielając przeróżnych wskazówek. Podkreśla, jak ważna jest odpowiednia dieta i aktywność fizyczna.

Co do zasady żona najlepszego polskiego piłkarza cieszy się sympatią internautów. Ostatnio jednak mocno ich rozwścieczyła. Lewandowska musiała zmierzyć się z krytyką po tym, jak postanowiła promować "zdrowe" energetyki i słodkie przekąski.

Użytkownicy Instagrama nie wytrzymali. Zarzucali jej, że "wmawia innym", że słodkie przysmaki są zdrowe. Lewandowska od krytyki nie zamierzała uciekać. Część z negatywnych komentarzy pokazała na InstaStories, a następnie dosadnie odpowiedziała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tak Lewandowska rozładowuje stres. Nagranie niesie się po sieci

Internauci krytykują działania Anny Lewandowskiej

Internauci wyraźnie dali do zrozumienia, co sądzą na temat poczynań Anny Lewandowskiej. "Dobre dla łatwowiernych i nieświadomych. Anno czy naprawdę brakuje Ci czegoś, aby zarabiać na tego typu produktach i niszczyć zdrowie innych?" - zapytała zbulwersowana internautka.

Nie ma już nic zdrowego, wszystko jest modyfikowane, a napoje energetyczne prowadzą do różnych chorób - czytamy w kolejnym komentarzu.

Lewandowska krótko odpowiedziała na negatywne wpisy. "Zdrowie to dla mnie najważniejsze kryterium, jakim kieruję się przy tworzeniu dla was swoich posiłków" - odparła celebrytka.

Chciałam wam tylko powiedzieć, że dostępne na rynku napoje energetyczne składają się głównie z wody. Później dodatkami są cukry i kofeina (...), aromaty, które w większości są nienaturalne, tauryna i syntetyczne mieszanki witamin - mówiła Lewandowska o energetykach.

Jednocześnie przedstawiała mocne strony swoich napojów energetycznych. - Napoje w naszej ofercie skomponowaliśmy głównie z soków i dodaliśmy do nich naturalną kofeinę (...), nie dodajemy do nich żadnych cukrów (...) - zapewniała.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić