Oliwier Nytko
Oliwier Nytko| 

Iwona Kuczera z "Love Island 5" chce wystąpić w "Rolnik szuka żony"

73

Iwona Kuczera odpadła z "Love Island 5". Czy to koniec jej kariery w telewizji? W ostatnim Q&A w mediach społecznościowych zdradziła, że mogłaby dołączyć do obsady innego programu. Mowa o hitowym "Rolnik szuka żony".

Iwona Kuczera z "Love Island 5" chce wystąpić w "Rolnik szuka żony"
Iwona z "Love Island" dołączy do "Rolnik szuka żony"? (Instagram)

Oglądacie show "Love Island"? Piąty sezon popularnego programu przyciąga tysiące widzów przed ekrany telewizorów. Iwona Kuczera nie była w show długo, ale zaskarbiła sobie serca fanów. Sama życzy wszystkim przeżycia takiej przygody. Jej udział w "Love Island" już się zakończył, ale... może teraz przyjdzie czas na jeszcze popularniejszy format?

Jak informuje portal "Party", Iwona Kuczera, odpowiadając na pytania fanów, szczerze wyraziła się o pobycie w "Love Island". Miała nie czuć się sobą przez obecność kamer.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

To nie oznacza jednak, że Iwona zraziła się do takich programów. Zaznaczyła, że występ w innym show mógłby być prawdopodobny. Fani od razu zapytali o nawet popularniejszy format, czyli "Rolnik szuka żony".

Iwona z "Love Island" w "Rolnik szuka żony"?

Na pytanie Iwona odpowiedziała wprost, że… jest chętna! Dodała, że w tym programie "prędzej się odnajdzie". Dziewiąty sezon popularnego show randkowego "Rolnik szuka żony" powinien zadebiutować w lecie bądź na jesieni 2022 roku. Chcielibyście zobaczyć Iwonę w programie Telewizji Polskiej?

Zobacz także: Pierwszy zgrzyt w "Hotelu Paradise"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić