Jasnowidzka Aida zabrała głos ws. wojny. Bardzo niepokojące słowa

Jasnowidzka Aida Kosojan-Przybysz postanowiła przedstawić przepowiednię na 2023 rok. Niestety, jej słowa nie napawają optymizmem. Wizjonerka, odnosząc się do wojny w Ukrainie, zasygnalizowała, że spodziewa się długiego konfliktu.

Jasnowidzka Aida zabrała głos ws. wojny. Bardzo niepokojące słowa
Aida Kosojan-Przybysz (akpa)

W lutym 2022 roku rosyjskie wojska zaatakowały Ukrainę. Od tego momentu świat z wielkim niepokojem patrzy na to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. Wizjonerzy natomiast co jakiś czas przedstawiają swoje przewidywania dotyczące wojny w Ukrainie.

Oczywiście należy do nich podchodzić z ogromnym dystansem. Wiadomo, że wojna to bardzo trudny i poważny temat, a przeczucia jasnowidzów nierzadko zupełnie rozmijają się z rzeczywistością.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wystąpiła w TVP. "Patrzyli z politowaniem". Potem Lanberry wszystkich uciszyła

Aida Kosojan-Przybysz ostatnio dzieliła się wizją na temat 2023 roku. Jednocześnie nawiązywała do wojny. Zanim to jednak uczyniła, podkreśliła, że weszliśmy w Rok Klucza. Co to oznacza? Profetka uważa, że w nadchodzące miesiące będą bardzo dobrym okresem, w którym zdołamy rozwiązać życiowe problemy i wątpliwości.

Klucz to dla mnie bardzo mocny symbol, bo kluczami otwieramy lub zamykamy drzwi - drzwi swojego serca, swojej duszy, nowych domów. Drzwi zawsze prowadzą nas w kierunku albo znanym nam już wcześniej, albo nowym - podkreśliła jasnowidzka w programie Magdy Mołek "W moim stylu".

Niepokojąca wizja dot. wojny w Ukrainie

Wizjonerka nie ma pozytywnych przeczuć dotyczących wojny w Ukrainie. Nie uważa, by Rok Klucza mógł przynieść jej zakończenie. Zasygnalizowała, że konflikt może trwać jeszcze przez wiele kolejnych miesięcy.

Jeżeli chodzi o sytuację w Ukrainie, to ja jeszcze tego klucza nie widzę. Wydaje mi się, że na razie ten klucz jest wyszarpywany z jednych rąk do drugich i nie widać drzwi, w które warto wejść, i które warto za sobą zamknąć - powiedziała Aida Kosojan-Przybysz.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić