Aneta Polak
Aneta Polak| 

Jaworowicz zaskoczyła widzów. Takiego duetu nikt się nie spodziewał!

5

Elżbieta Jaworowicz potrafi zaskakiwać swoich widzów, co udowodniła już wielokrotnie. Tym razem dziennikarka przygotowała muzyczną niespodziankę. Ponownie zaprezentowała swoje wokalne umiejętności, ale nie była sama — towarzyszył jej niespodziewany gość.

Jaworowicz zaskoczyła widzów. Takiego duetu nikt się nie spodziewał!
Elżbieta Jaworowicz śpiewa w duecie (YouTube)

Elżbieta Jaworowicz prowadzi program interwencyjny ''Sprawa dla reportera'' od blisko 40 lat. Dziennikarce udało się zaskarbić sobie sympatię widzów. Program sprawił, że stała się rozpoznawalna i zyskała grono wiernych fanów. Jednak wygląda na to, że 77-letnia Jaworowicz poszukuje nowych wyzwań.

Jakiś czas temu ikona TVP debiutowała w roli... wokalistki. Swoje umiejętności zaprezentowała m.in. w programach ''Pytanie na śniadanie'' oraz ''Jaka to melodia''. Na wypadek, gdybyś któryś z widzów nie dowierzał własnym oczom, Jaworowicz również na scenie usiadła w charakterystyczny dla siebie sposób i skrzyżowała długie nogi. Ale tym razem to nie one przyciągały uwagę — wszystkich zaskoczył fakt, że dziennikarka, która na co dzień podejmuje interwencje społeczne, tym razem postanowiła pokazać, że ''śpiewać każdy może''.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Po pierwszych próbach romansowania z muzyką, przyszła pora na kolejne występy i stworzenie zaskakującego duetu. Po tym, jak Jaworowicz przyjęła rolę gościa w programie prowadzonym przez Rafała Brzozowskiego, wokalista pokazał się w ''Sprawie dla reportera''.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Były lider Pink Floyd o Polsce. Mocny komentarz dyplomaty

Niespodzianka dla widzów

Ulubieniec TVP wziął udział w niespodziance, przygotowanej przez Elżbietę Jaworowicz dla widzów.

Ośmielę się na koniec, dla państwa, dedykować walentynkowe pozdrowienia — w wykonaniu znakomitego Rafała Brzozowskiego, który pojawi się w programie za tydzień, bo obiecał! Życzę państwu, by walentynki i każdy dzień były pełne dobrych uczuć i miłości — powiedziała dziennikarka.

Jak możemy się przekonać, zaglądając na profil TVP na Facebooku, widzowie ''Sprawy dla reportera'' mogli obejrzeć duet Jaworowicz — Brzozowski. Gwiazdy TVP zaśpiewały utwór "Usta milczą, dusza śpiewa" Jana Kiepury. A oto fragment występu:

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Czy powstaną kolejne zaskakujące duety prowadzących z TVP?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić