aktualizacja 

"Jestem oszołomiona". Zrobiła test DNA. Wyciekł wielki rodzinny skandal

435

Julia Roberts to światowej klasy aktorka, którą zna niemal każdy. Choć jej nazwisko jest rozpoznawalne za sprawą wielkiej sławy, testy DNA wykazały, że tak naprawdę wcale nie jest Julią Roberts! Rodzinny skandal po latach wyszedł na jaw. - Jestem oszołomiona! - nie dowierza gwiazda.

"Jestem oszołomiona". Zrobiła test DNA. Wyciekł wielki rodzinny skandal
Julia Roberts oszołomiona. Tak naprawdę nie nazywa się Roberts! Dane DNA ujawniają rodzinny skandal (YouTube, @Ancestry)

Julia Roberts to amerykańska aktorka i producentka, która zadebiutowała na ekranie w 1987 roku w serialu "Crime Story". Później jej kariera pomknęła w zawrotnym tempie. Dziś na koncie ma role w takich filmach jak "Pretty Woman", "Notting Hill", "Ocean’s Eleven" czy "Jedz, módl się, kochaj". Po kim odziedziczyła talent aktorski? Okazuje się, że jej rodzina skrywa wielki sekret. Dane DNA ujawniły prawdziwe losy przodków słynnej aktorki!

Skandal w rodzinie Julii Roberts, aktorka jest oszołomiona poznaniem prawdy na temat swoich przodków. Gwiazda wzięła udział w analizie i poszukiwaniu rodzinnych korzeni z pomocą Ancestry i dr Henry'ego Louisa Gatesa Jr. Okazało się, że jej prawdziwym nazwiskiem nie jest Roberts tylko Mitchell. Powód jest zaskakujący. Rodzinny skandal wyszedł na jaw.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sierpień w hrabstwie Osage - wywiad z Julią Roberts

Julia Roberts nie nazywa się Roberts! Dane DNA ujawniają rodzinny skandal

Julia Roberts urodziła się 28 października 1967 roku w mieście Smyrna w stanie Georgia w USA. Jest córką Betty Lou Motes (z domu Bredemus) i Waltera Grady’ego Robertsa. Teraz Julia Roberts odkryła tożsamość swojego prapradziadka. Dzięki testom DNA okazało się, że praprababka aktorki, Rhoda Suttle Roberts... miała romans z żonatym mężczyzną po śmierci jej męża Willisa Robertsa.

Grzebiąc w archiwach hrabstwa Georgia, odkryliśmy, że gdzieś w latach pięćdziesiątych XIX wieku Rhoda poślubiła mężczyznę o imieniu Willis Roberts. Julia nosi nazwisko Willisa - wyjaśnił historyk.

Okazuje się jednak, że Willis zmarł w 1864 roku, czyli ponad dekadę przed tym, jak Rhoda urodziła pradziadka Julii, Johna, co prowadzi do nieuniknionego wniosku romansu. Patrząc na archiwa, Willis nie figuruje w spisie powszechnym z 1880 r., ale pradziadek Julii Roberts John Pendleton Roberts jest w dokumentach.

Willis Roberts nie może być twoim prapradziadkiem. Był martwy - powiedział aktorce historyk.

Zszokowana aktorka zapytała: - Czyli ja nie jestem Roberts? - złapała się za głowę Julia. Kto jest więc prapradziadkiem Julii Roberts? Historyk wyjaśnił, że jego zespół zagłębił się w archiwa Georgii, ale nie mógł znaleźć żadnych szczegółów dotyczących tożsamości prapradziadka Julii. Badacze zajęli się więc badaniem DNA po pobraniu próbek od aktorki i kuzyna, aby sprawdzić, czy uda im się znaleźć dopasowanie do ojca ich pradziadka.

Dr Henry wyjaśnił, że udało się znaleźć kilka powiązań, które "łączą Julię i jej kuzyna z jednym mężczyzną". Jest nim Henry MacDonald Mitchell Jr. Po odczytaniu nazwiska, Julia zapytała: "Więc jesteśmy Mitchells?", a profesor potwierdził, że to nie Julia Roberts, a "Julia Mitchell".

Historia przybiera inny interesujący obrót, ponieważ okazuje się, że w spisie ludności Henry jest żonaty z kobietą o imieniu Sarah i ma sześcioro dzieci. Układając rodzinne puzzle wielkiej gwiazdy, dr Henry przyznał, że Rhoda mieszkała tylko cztery domy od matki Henry'ego.

Naprawdę jestem oszołomiona. To fascynujące. Z drugiej strony jest taka część mnie, która wie i czuje, że moja rodzina to po prostu moja rodzina - wyznała Roberts.
Zobacz także: Julia Roberts Isn’t ACTUALLY Julia “Roberts”?? | Finding Your Roots | Ancestry®
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić