Joanna Koroniewska mocno zaskoczyła. Tak spędzi święta

24

Joanna Koroniewska zaplanowała już zbliżające się wielkimi krokami święta. Okazuje się, że nie spędzi ich w tradycyjny sposób. Celebrytka zdecydowała się na zupełnie egzotyczne rozwiązanie.

Joanna Koroniewska mocno zaskoczyła. Tak spędzi święta
Joanna Koroniewska (AKPA)

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na Instagramie. Do tej pory zgromadziła przeszło 620 tysięcy obserwatorów. Robi wszystko, by jak najczęściej kontaktować się ze swoimi fanami.

Tym razem Koroniewska podzieliła się planami na nadchodzące święta. Okazuje się, że aktorka nie spędzi ich w Polsce. Razem z mężem i dwiema córkami wybiera się do ciepłych krajów!

Wiem, że mnie znienawidzicie za chwilę. Powiem wam coś strasznego, nie będzie się wam to podobać, ale musicie mi uwierzyć, że to była bardzo przemyślana decyzja, bardzo mądra decyzja, mam nadzieję, dla mnie i mojej rodziny. Otóż, w tym roku będę w święta bawić się pod palmami - poinformowała na Instagramie.

Który strój na urlop? Joanna Koroniewska prosi o pomoc

Przy okazji gwiazda poprosiła internautów o pomoc. Chce, by doradzili jej, który strój kąpielowy powinna wybrać.

Skoro już mnie nienawidzicie, to chociaż pomóżcie mi wybrać pasującą wersję kostiumu. Opcja jeden - chrzanić skromność i cnoty niewieście, wszystkie karty na stół. Epatuję kobiecością i nie pozostawiam złudzeń! Czy może jednak opcja dwa - jestem sexy, ale i nieco tajemnicza, zatrzymuję asy w rękawie - napisała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić