Joanna Opozda już tego nie ukrywa. Musiała skorzystać z pomocy

11

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Joanny Opozdy. Miała problemy z utrzymaniem ciąży, a poza tym została porzucona przez męża Antoniego Królikowskiego. Jej psychika mocno to odczuła.

Joanna Opozda już tego nie ukrywa. Musiała skorzystać z pomocy
Joanna Opozda, Antoni Królikowski (AKPA)

Aktorka w trakcie wywiadu dla "Z kobiecej strony" opowiedziała o terapii, na którą uczęszcza. - Przede wszystkim przepracowuję swoje dzieciństwo. Sztywne schematy, według których funkcjonuję. Niespełnione potrzeby, które wykształciły u mnie poszczególne wzory zachowania - przekazała.

Byłoby dziwne, gdybym po tych wszystkich przejściach nie szukała pomocy. Życie dało mi w kość, ostatnimi czasy dość mocno - dodała.

Wyznała też, że zmagała się z ciężką depresją. Problem potęgowały pobyty w szpitalu z uwagi na zagrożoną ciążę. Jak czuła się wtedy, gdy Antek Królikowski postanowił odejść do kochanki?

Kiedy te wszystkie rzeczy zaczęły wypływać na wierzch, czułam okropne zażenowanie. Miałam w sobie poczucie winy, choć to nie ja powinnam się wstydzić - kontynuowała.

Joanna Opozda strasznie się myliła

Życie dobitnie pokazało, że Joanna Opozda miała błędne myślenie na temat miłości.

Sądziłam, że jak się kocha, to całą sobą, że jeśli ludzi łączy miłość, a pojawiają się kryzysy - to oni i tak o siebie zawalczą. Ale każdy ma prawo funkcjonować według własnych zasad i musimy to zaakceptować - podkreśliła w rozmowie z dwumiesięcznikiem.
Zobacz także: Małgorzata Rozenek wspomina bal charytatywny Omeny Mensah: "To była symboliczna kwota"
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić