Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyprowadzi się z Polski? Wszystko przez partnera

4

Julia Gołębiowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie znalazła miłości w programie. Po burzliwych rozmowach w telewizyjnym show rozwiodła się z Tomaszem. Teraz jest w szczęśliwym związku. W najnowszym wywiadzie zdradziła, czy planuje wyjechać z kraju wraz z ukochanym.

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyprowadzi się z Polski? Wszystko przez partnera
Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyprowadzi się z Polski? Wszystko przez partnera (Instagram, Julia Gołębiowska)

Julia Gołębiowska wystąpiła w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka słynnego show rozwiodła się z telewizyjnym mężem i zaczęła życie na nowo. Okazuje się, że po emisji programu odnalazła miłość i dziś jest szczęśliwa.

Uczestniczka show TVN długo ukrywała partnera. Zdarzyło jej się opublikować kilka wspólnych zdjęć, jednak mężczyzna nie pokazywał swojej twarzy... aż do wczoraj. W piątkowy wieczór Julia opublikowała wspólne zdjęcie z ukochanym.

On już taki jest. Bardzo chroni swoją prywatność. To wynika z jego charakteru, a ja do niczego go nie zmuszam - wyznała Julia w rozmowie z serwisem "Co za tydzień".

Partner Julii Gołębiowskiej ma na imię Dominik. Z najnowszego wywiadu z jego ukochaną dowiadujemy się, że mieszka w Anglii. Czy Julia wyjedzie z Polski za miłością? Okazuje się, że przeszło jej to przez myśl. - Tak, ja jestem chętna. Chciałabym do niego dołączyć, ale niestety nie jest to takie łatwe - zaznacza.

Brexit dużo utrudnił w tej sprawie. Na ten moment pomysł pozostaje w zawieszeniu. Nie wiemy, w którą stronę iść. To jednak trudna i ważna decyzja. Musimy to na spokojnie przeanalizować, aby mieć pewność, że podjęliśmy dobrą decyzję - zdradza gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Zakochani są w związku na odległość. Jak twierdzi Julia, na dłuższą metę taka relacja nie ma przyszłości. - Mam nadzieję, że do końca roku już zamkniemy ten temat. A teraz przyjeżdżam do niego na miesiąc, a nawet dłużej. (...) Zależało nam na tym, aby sprawdzić, jak to jest ze sobą mieszkać i prowadzić "zwyczaje" życie - wyjaśniła.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia" TVN. Największe porażki programu
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić