Justyna Steczkowska pojechała na urlop. Ten szczegół zepsuł jej humor

8

Mogłoby się wydawać, że gwiazdy są wolne od zmartwień "zwykłych" ludzi, na przykład wysokich cen. Okazuje się jednak, że i artystom oraz celebrytom zdarza się otrzymywać rachunki, na widok których ich cierpliwość się kończy. Na przykład – Justynie Steczkowskiej.

Justyna Steczkowska pojechała na urlop. Ten szczegół zepsuł jej humor
Justyna Steczkowska narzeka na wysokie ceny (AKPA, AKPA, Piętka Mieszko)

Justyna Steczkowska i jej bliscy pojechali na wakacje do Danii. Na liście atrakcji, na których odwiedzenie zdecydowała się rodzina, znalazł się między innymi Legoland. Zdaniem piosenkarki jednak jest to miejsce mocno przereklamowane. Dlaczego?

Justyna Steczkowska straciła cierpliwość: Raczej nie polecam

Piosenkarka podzieliła się z fanami swoimi refleksjami odnośnie do wizyty w Legolandzie za pośrednictwem Instagrama. Justyna Steczkowska uskarżała się między innymi na fakt, że władze parku rozrywki od 10 lat nie wprowadzają w nim żadnych innowacji, bazując wyłącznie na dotychczasowych atrakcjach.

Kochani, raczej nie polecam. Od 10 lat prawie nic się tam nie zmieniło... – napisała Justyna Steczkowska na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Niewielka różnorodność w zakresie atrakcji to nie jedyne, na co uskarżała się Steczkowska. Piosenkarka przyznała też, że do parku rozrywki jest wpuszczanych znacznie więcej osób, niż powinno. W efekcie panuje ogromny tłok, psujący zabawę większości gości.

Justyna Steczkowska dodatkowo wytknęła władzom parku, że żądają za bilety do Legolandu zbyt wygórowanej ceny. Piosenkarka poradziła więc swoim fanom, żeby odpuścili sobie myśl o podróży do Danii i zamiast tego wybrali się do parków rozrywki w Polsce. Jak podkreśliła, w rodzimych przybytkach nie tylko oferują już takie same rozrywki, lecz także w znacznie korzystniejszych cenach.

Ludzi więcej niż być powinno. A poza tym wszystkie te atrakcje mamy już w Polsce w zdecydowanie lepszej cenie. Gdyby nie to, że byłam z rodziną i wspaniałymi przyjaciółmi, nie miałabym miłych wspomnień – wyznała fanom Justyna Steczkowska (Instagram).
Zobacz także: Zobacz też: Anna Maria Sieklucka wciela się w Justynę Steczkowską w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"... WIDZICIE PODOBIEŃSTWO?
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić