Już tak nie wygląda. Kwaśniewska zachwyca się swoją metamorfozą

89

Aleksandra Kwaśniewska przed laty była uczestniczką "Tańca z Gwiazdami", a nawet pracowała w redakcji "Dzień Dobry TVN". Ale było to kilkanaście lat temu i od tamtego czasu córka byłego prezydenta stroniła od telewizji. Teraz powróciła w wielkim stylu i kompletnie odmieniona.

Już tak nie wygląda. Kwaśniewska zachwyca się swoją metamorfozą
Aleksandra Kwaśniewska w 2014 r. (AKPA, )

Aleksandra Kwaśniewska jeszcze niedawno obiecywała sobie, że nie wróci do telewizji. Długo trzymała się tego postanowienia, ale w końcu uległa namowom TVN-u. Władze stacji wiedziały, jak ją podejść.

Zarzekałam się, że moja przygoda z telewizją jest zakończona, a jedyne, co mogłabym rozważyć, to kobiecy talk-show, bo za takim formatem naprawdę tęskniłam – wyznała niedawno w "Dzień Dobry TVN".

Tym sposobem Kwaśniewska została prowadzącą "Miasta Kobiet". Nowej wersji talk-show TVN-u. Dla dziennikarki, która dotychczas trzymała się na uboczu show-biznesu (nie licząc "Tańca z Gwiazdami" i innych projektów z dawnych lat), powrót na ekrany oznacza wielką zmianę wizerunkową. Efektem pochwalił się ostatnio na Instagramie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
No sorry, ale zrobili mnie na takie cacko, że jak nie zamieszczę, to umrę – napisała pod zdjęciem.

Metamorfozą córki byłego prezydenta zachwyciły się znane koleżanki, m.in. Paulina Krupińska, Dorota Szelągowska czy Kasia Cerekwicka. Agnieszka Dygant porównała ją nawet do Scarlett Johansson. Inne skojarzenie miał mąż Kwaśniewskiej, Kuba Badach. "Pamela Andersonowska" – podsumował ją w komentarzu.

Zobacz także: Magdalena Różczka o seksizmie w branży filmowej. "Miałyśmy być tylko grzecznymi dziewczynkami"
Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić