Kacperek z "Rodzinki.pl" nie wytrzymał. "Nikt nie chce patrzeć"

124

Mateusz Pawłowski podzielił się z fanami wrażeniami z ostatniej podróży PKP Intercity. 18-latkowi bardzo nie spodobało się zachowanie, z którym często można się spotkać w pociągach.

Kacperek z "Rodzinki.pl" nie wytrzymał. "Nikt nie chce patrzeć"
Mateusz Pawłowski narzeka na pasażerów PKP (AKPA, Piętka Mieszko)

Mateusz Pawłowski wszedł do świata polskiego show-biznesu za sprawą roli Kacpra Boskiego w serialu "Rodzinka.pl". Przez pewien czas był jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziecięcych aktorów w naszym kraju.

Po zakończeniu emisji serialu TVP Pawłowski dość niespodziewanie wycofał się ze show-biznesu. Ostatnimi czasy jednak coraz chętniej udziela się w przestrzeni internetowej.

Niedawno zdradził choćby to, że nie wyklucza powrotu do aktorstwa. Dziś już ma 18 lat i w jego życiu na pewno sporo się zmieniło, ale można przypuszczać, że zdołałby znaleźć jakiś angaż.

Pawłowski nie wytrzymał. Napisał to w sieci

Z jego instagramowego profilu dowiadujemy się, że lubi podróżować. W sobotę pokazał zdjęcie z pociągu. Zdradził, że jedzie do Zakopanego.

Podróż nie przebiegała jednak tak, jakby tego oczekiwał. Spotkały go pewne niedogodności. Polegały one choćby na tym, że był zmuszony do... oglądania stóp innych podróżujących. Na swoim Instagramie skierował do współpasażerów kilka "ciepłych" słów.

Drodzy podróżnicy PKP Intercity. Niezależnie od tego, jaką klasą jedziecie do swojego celu. Nikt nie chce patrzeć na wasze stopy, od tego są buty. Nie pozdrawiam - napisał aktor na Instagramie.
Zobacz także: Wjechał prosto pod jadący pociąg. Koszmarny wypadek na przejeździe kolejowym w Brazylii
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić