Kamila z "Rolnik szuka żony" zachwyca figurą. Ciężko pracuje na swój wygląd

96

Kamila Boś zrobiła furorę jako uczestniczka ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Miała rekordową liczbę absztyfikantów, niestety żaden z nich nie skradł jej serca i piękna "królowa pieczarek" dalej szuka tego jedynego. Tymczasem regularnie wyciska siódme poty na siłowni, by zachować idealną figurę i pozostać w świetnej formie.

Kamila z "Rolnik szuka żony" zachwyca figurą. Ciężko pracuje na swój wygląd
Kamila Boś ma na Instagramie ponad 154 tys. fanów (AKPA, AKPA)

Kamila Boś była rekordzistką ósmej edycji "Rolnik szuka zony". Dostała największą liczbę listów od kandydatów zainteresowanych bliższym poznaniem "królowej pieczarek". Szybko się jednak okazało, że była też najbardziej wymagającą uczestniczką. Żaden z mężczyzn, których zaprosiła do swojego domu, nie sprostał jej wymaganiom. Choć każdy miał cechy, które jej się spodobały.

Od czasu zakończenia programu Kamila pozostaje singielką, o czym regularnie przypomina w wywiadach.

Moje serce nie jest zajęte. Wielka miłość jeszcze przede mną. Bo wierzę, że ją jeszcze kiedyś znajdę. Na pewno jednak nie będę jej szukać na siłę – mówiła ostatnio tygodnikowi "Świat i ludzie".

Przedsiębiorcza 29-latka z bogatego domu jest zasypywana propozycjami od mężczyzn, którzy mogą ją śledzić na Instagramie. Kamila wrzuca tam prywatne fotki i filmiki, dzięki czemu ma już ponad 154 tys. fanów. Ostatnio pokazała tam swoją sesję treningową.

Kamila chodzi regularnie do klubu fitness w Białej Podlaskiej, gdzie pod okiem trenerki wyciska siódme poty. 29-latka ostatnio ciężko pracowała z piłką lekarską. Po jej idealnej figurze widać jednak, że wysiłek włożony w treningi bardzo popłaca.

Zobacz także: Rolnicy znajdują żony. Hit TVP naprawdę działa
Autor: WKZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić