Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Kanye będzie miał teraz dużo więcej Kardashianek

9

Kanye West postanowił, że zatrudni kobiety, które będą wyglądały, jak jego żona - Kim Kardashian West. Sobowtóry mają krążyć po różnych miastach po to, by odwracać uwagę potencjalnych złodziei od "prawdziwej" celebrytki.

Kanye będzie miał teraz dużo więcej Kardashianek
(Getty Images)

Rodzina wzmacnia ochronę. Oprócz kobiet wyglądających jak gwiazda, zatrudniono kilku agentów, którzy wspomogą dotychczasową ekipę ochrony Kanye Westa i Kim Kardashian. Chociaż rodzina nie chce podać szczegółów, media dotarły do informacji, jakoby cała operacja miała być warta 7,5 mln dolarów, czyli niespełna 30 mln złotych.

Szukali sobowtórów już od lat. Podobno gwiazdy z rodziny Kardashianów już jakiś czas temu zaczęły poszukiwania podobnych do siebie ludzi, na wypadek, gdyby musiały "zapaść się pod ziemię". Teraz Kanye chce wykorzystać znalezione w ten sposób osoby i płacić im za udawanie jego żony.

Niezwykle dbają o swoje bezpieczeństwo. Jak dowiedział się brytyjski "Standard", we wszystkich posiadłościach należących zarówno do Kanye Westa, jak i całej rodziny Kardashianów, zainstalowano dodatkowe kamery. Wszystko przez wydarzenia z Paryża, gdzie uzbrojeni rabusie napadli na Kim z bronią i okradli ją z biżuterii wartej ok. 35 mln złotych.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić