aktualizacja 

Karolina Szostak pokazała zdjęcie sprzed lat. Miała ostry makijaż i robiła "dziubek"

33

Karolina Szostak to jedna z najbardziej znanych i doświadczonych dziennikarek Polsatu. Od ponad 20 lat zajmuje się w telewizji sportem, ale także bryluje na salonach. Szostak jest też bardzo aktywna na Instagramie, gdzie wróciła pamięcią do swojego wizerunku sprzed lat.

Karolina Szostak pokazała zdjęcie sprzed lat. Miała ostry makijaż i robiła "dziubek"
Karolina Szostak jest od ponad 20 lat gwiazdą Polsatu (AKPA)

"Co wy na to? W tym samym słonecznym miejscu, a tyle lat minęło" – napisała Karolina Szostak, zestawiając na Instagramie swoje zdjęcie z 2011 i 2022 r. Fanki i znajome nie szczędziły jej komplementów w stylu: "piękna kiedyś i piękna teraz", "zawsze byłaś piękna" itp.

Nie da się jednak ukryć, że Szostak przez lata w show-biznesie przeszła metamorfozę. Na załączonym zdjęciu z 2011 r. była blondyną z ciemnymi odrostami. Lubiła też mocny makijaż oczu, a wydatne czerwone usta układała do zdjęcia w "dzióbek", czego obecnie już nie robi.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Widać, że 46-latka ma do siebie duży dystans. Pokazała to najlepiej już w 2017 r., kiedy wydała książkę, pt. "Moja spektakularna metamorfoza". Gwiazda Polsatu bez ogródek opowiadała tam o walce z otyłością i zdradziła, jak udało jej się w rok schudnąć prawie 30 kg.

Karolina Szostak zanim trafiła do Polsatu, gdzie przez wiele lat była jedyną kobietą w sportowej redakcji, zdobywała doświadczenie w Telewizji Polskiej. Już jako 15-latka występowała w "5-10-15", a później odbyła staż w "Teleexpressie".

W 2014 r. brała udział w "Tańcu z gwiazdami", ale odpadła po czterech odcinkach.

Zobacz także: Największe metamorfozy gwiazd
Autor: PSK
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić