aktualizacja 

Kiedyś lśniła na salonach. Alicja Janosz na najnowszym zdjęciu wygląda rewelacyjnie

11

Alicja Janosz wygrała 1. polską edycję "Idola". Przez lata błyszczała na salonach, po czym zniknęła z show-biznesu. Obecnie wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych. Na najnowszym zdjęciu 37-latka wygląda rewelacyjnie!

Kiedyś lśniła na salonach. Alicja Janosz na najnowszym zdjęciu wygląda rewelacyjnie
Kiedyś lśniła na salonach. Alicja Janosz na najnowszym zdjęciu wygląda rewelacyjnie (AKPA)

Alicja Janosz zasłynęła na początku lat 2000. Jest laureatką pierwszej polskiej edycji "Idola", która była emitowana w 2002 roku. Miała wtedy 17 lat. Dziś jest dojrzałą kobietą, która, choć wycofała się z show-biznesu, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Na najnowszym zdjęciu, które opublikowała w sieci, wygląda rewelacyjnie. Alicja ubrana jest w biały strój. Jest to kombinezon, do którego dobrała wysokie buty. Jak wiadomo, Janosz jest niziutka i ma zaledwie 150 cm wzrostu. Całość stroju uzupełnia torebka i okazałe kolczyki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zwyciężczyni "Idola" dziś ma 37 lat. Od programu minęły dwie dekady. Od tamtej pory życie wokalistki bardzo się zmieniło. Wciąż jednak zajmuje się śpiewaniem. Od czasu do czasu publikuje na platformie YouTube nowe piosenki. Oprócz tego prowadzi warsztaty wokalne dla dzieci.

Cieszę się, bo całe życie czułam, że w pewnym momencie będę robiła coś dla dzieci, bo zawsze mi było do nich blisko. Czuję dzieci, kocham je od zawsze, dzieci też do mnie lgną - mówiła w "Dzień Dobry TVN" w 2019 roku.

Oprócz śpiewu, Alicja Janosz zajmuje się życiem rodzinnym. W 2010 roku wzięła ślub z Bartoszem Niebieleckim. Mają syna Tymona, który w tym roku skończy 8 lat. O swoim małżeństwie pisała na Instagramie:

Mam wrażenie, że coraz bardziej autentyczni jesteśmy jako jednostki, a to co wydarza się, gdy jesteśmy razem, kocham i uwielbiam.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Alicja Janosz wspomina "Idola": "Byłam królikiem doświadczalnym"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić