Klaudia Halejcio zapytana o willę za 9 milionów. Zaskakująca reakcja

11

Klaudia Halejcio niedawno przeprowadziła się do luksusowej willi. Pojawiły się doniesienia, że posiadłość jest warta około 9 milionów. Teraz do tych spekulacji odniosła się sama celebrytka.

Klaudia Halejcio zapytana o willę za 9 milionów. Zaskakująca reakcja
Klaudia Halejcio dostała pytanie o willę za 9 mln (Instagram)

Klaudia Halejcio znajduje się na fali. Doczekała się luksusowego domu, a także córeczki. Po niemałych zmianach rozpoczęła nowy etap w swoim życiu, oczywiście u boku partnera Oskara.

Halejcio jest obecnie bardzo aktywna w przestrzeni internetowej. Regularnie publikuje świeżutkie treści na Instagramie czy też TikToku.

Ostatnio natomiast udzieliła krótkiego wywiadu Pomponikowi. Pojawiło się m.in. pytanie o cenę luksusowej posiadłości. Gdy usłyszała o kwocie 9 milionów złotych, udała zaskoczoną.

Tak? Tyle kosztowało? Patrz, kredyt podpisałam, nie wiedziałam co… Ale patrz, rozłożone na 30 lat i wspólnie, więc spoko. Nie no, mówię serio - mówiła. - No co? No trzeba, trzeba spłacać co miesiąc, jak nie, no to wiesz, masz przerąbane - dodała nieco później.

Klaudia Halejcio nie zdążyła nacieszyć się nowym domem

Celebrytka ma tak napięty grafik, że jeszcze nawet nie zdążyła się dobrze nacieszyć nową posiadłością.

Jak widzisz, jestem w pracy, więc naprawdę mało mieliśmy takich dni, żeby nacieszyć się tym nowym domem, bo szybko chciałam wrócić do pracy, więc mam nadzieję, że już powoli wszystkie kartony zostały rozłożone i teraz będziemy mieć taki czas dla siebie - podsumowała Klaudia.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić