Kolejna Polka podbija USA. Poszła drogą Sary James

10
Podziel się:

Sara James w ubiegłym roku świetnie spisała się w "America's Got Talent" i zyskała w tym kraju spory rozgłos. Jej drogą poszła teraz 22-letnia Karolina Baran, która wzięła udział w amerykańskiej wersji Idola, gdzie zachwyciła jury i otrzymała właśnie bilet do Hollywood.

Kolejna Polka podbija USA. Poszła drogą Sary James
Kolejna Polka podbija USA. Poszła drogą Sary James (Instagram)

Karolina Baran jest córką Joanny Szepelawy, która w Stanach Zjednoczonych prowadzi swoją szkołę muzyczną - ABC Music Academy.

Karolina od najmłodszych lat związana jest z muzyką. Jest absolwentką Summer Shot Camp College Musicians Institute College in Hollywood, gdzie zajęcia wokalne miała z najlepszymi nauczycielami śpiewu w USA.

W sierpniu 2017 roku wydala zaś płytę z własnym materiałem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roxy Węgiel zalana łzami podczas treningu! "Agustin mnie przejrzał"

Wokalistka urodziła się w Chicago, obecnie mieszka w Los Angeles. Emocjonalnie związana jest z Raciborzem, gdyż jest wnuczką Michała Szepelawego, byłego rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.

22-latka zgłosiła się do 21. edycji "American Idol", który emitowana jest na antenie stacji ABC. Coraz więcej osób w naszym kraju porównuje jej sytuację z Sarą James, która w czerwcu 2022 roku zachwyciła w programie "America's Got Talent".

Nastolatka została nagrodzona złotym przyciskiem przez Simona Cowella, który zagwarantował jej wejście do półfinału. Ostatecznie wokalistka nie wygrała programu, jednak udział w tym programie odebrano w kategorii dużego sukcesu.

Tak samo może być w przypadku Baran, która podczas przesłuchania zaprezentowała się z piosenką "Cold" Chrisa Stapletona. Polka zachwyciła wszystkich, zdobywając złoty bilet do Hollywood. Złoty bilet oznacza pominięcie pierwszego tygodnia zmagań podczas Hollywood Week.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Karolina Baran walczy o ogromne pieniądze

Przypomnijmy, że tylko najlepsza dwójka bierze udział w finale, w którym wyłaniany jest zwycięzca. Nagrodą dla zwycięzcy American Idol jest profesjonalny kontrakt płytowy o wartości 250 tysięcy dolarów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić