Angelika Karpińska| 

Kolejny skandal z udziałem Maneskin. Tak potraktowali Viki Gabor

577

Włoska grupa Maneskin podbija serca ludzi na całym świecie. Wciąż nie milkną echa po ich występie na Polsat SuperHit Festiwal. Teraz Doda ujawniła, jak zwycięzcy Eurowizji potraktowali 13-letnią Viki Gabor.

Kolejny skandal z udziałem Maneskin. Tak potraktowali Viki Gabor
Zespół Maneskin wystąpił w Polsce. (AKPA)

Zespół Maneskin, który wygrał tegoroczną Eurowizję, zdobywa coraz więcej fanów na całym świecie. Pod koniec czerwca włoska grupa wystąpiła w Polsce na Polsat SuperHit Festiwal.

Ich występ wywołał spore kontrowersje. Głośno było m.in. o pocałunku lidera zespołu, Damiano Davida, z gitarzystą Thomasem Raggio. Miał to być akt solidarności grupy ze społecznością LGBT.

Po imprezie zespół Maneskin znów zszokował swoim zachowaniem. Oddał jednej z fanek nagrodę, którą otrzymali od Polsatu. Okazuje się, że to nie koniec kontrowersji związanych z ich występem w Polsce.

Doda ujawniła, jak Maneskin zachowywali się za kulisami Polsat SuperHit Festiwal. Piosenkarka była jedną z nielicznych osób, której udało się zrobić zdjęcie z muzykami.

Postanowiłam się nie prosić czy czekać, tylko powiedziałam: słuchajcie, chłopcy i dziewczyny, Rolling Stonesi z Włoch. Ja nie będę na was czekać pięć godzin na zdjęcie, chyba że dacie mi pięć pizz i tak spożytkuję sobie ten czas - powiedziała na Tik Toku.

Maneskin zlekceważyli Viki Gabor. "Pocałowała klamkę"

Doda ujawniła, że muzycy zamknęli się w swojej garderobie i nie chcieli rozmawiać z polskimi gwiazdami. Zlekceważyli 13-letnią Vigi Gabor, zwyciężczynię Eurowizji Junior z 2019 r.

Po pierwsze: z nikim nie chcieli się spotykać. Viki Gabor stała z godzinę pod garderobą i pocałowała klamkę, innym rozdawali płyty przez drzwi - wyznała Doda.

Zobacz także: Rozmawialiśmy z MANESKIN! Muzycy wspierają Britney Spears: "Mamy nadzieję, że będzie wolna"

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić