Konrad Piasecki znika z anteny. "Po raz ostatni zasiądę za tym stołem"

270

Konrad Piasecki to dziennikarz od lat związany z TVN. Właśnie poinformował fanów, że będą mogli zobaczyć go po raz ostatni na antenie stacji. Ale nie na zawsze, tylko w tym sezonie.

Konrad Piasecki znika z anteny. "Po raz ostatni zasiądę za tym stołem"
Konrad Piasecki udaje się na wakacje (AKPA, AKPA)

Konrad Piasecki poinformował na Instagramie, że zaczyna wakacje. Dziennikarz TVN w swoim najnowszym poście napisał, że po raz ostatni zasiądzie za stołem w studiu stacji. Zbudował przy tym niemałe napięcie.

Od lat związany z TVN24, Konrad Piasecki, żegna się z fanami. Dziennikarz ma na koncie takie programy jak "Piaskiem po oczach" czy "Kawa na ławę". Od 2018 roku prowadzi poranne rozmowy w formacie "Rozmowa Piaseckiego".

Program emitowany jest regularnie, od poniedziałku do czwartku o godzinie 7:30 na antenie TVN24. Jak wyznał Konrad Piasecki, aby dotrzeć do studia na czas, co rano wstaje o 5:34.

Piasecki żegna się z fanami. "Po raz ostatni zasiądę za tym stołem"

To koniec pracowitych poranków dziennikarza w tym sezonie. Wyznał, że udaje się na wakacje. Zrobił to jednak w swoim stylu. Fani, którzy przeczytali post, do samego końca mogli myśleć, że Konrad Piasecki rezygnuje z pracy przy programie. Napisał bowiem:

Jutro, po raz ostatni w tym sezonie, budzik zadzwoni o 5.34, po raz ostatni zasiądę za tym stołem i poprowadzę Rozmowę Piaseckiego. A potem….

Po wielokropku drukowanymi literami pojawił się napis: "Wakacje". Piasecki idzie na zasłużony urlop. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl:

Średnia oglądalność audycji Piaseckiego w okresie od 3 stycznia do 28 kwietnia 2022 roku wyniosła 508 tys. osób, co przełożyło się na 14,11 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 11,71 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 11,90 proc. w grupie 16-59..
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Internauci komentują wpis dziennikarza. Wielu życzy mu udanych wakacji.

A już się bałam że chce Pan odejść ze stacji.
Udanych wakacji, a teraz egoistycznie - proszę szybko wracać, bo ja codziennie od "Rozmowy Piaseckiego" dzień zaczynam…
Już się wystraszyłam. Udanych, spokojnych wakacji.
Zobacz także: Duże zmiany w TVN. Stacja nie ma najlepszej passy
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić