Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 

Koroniewska odpowiada na zarzuty "fana". "A gdzie jest mózg?"

90

Jeden z fanów, a raczej, zdaje się, antyfanów skrytykował Joannę Koroniewską za "brak piersi i bioder". Aktorka jednak nie pozostała dłużna i odpowiedziała w dosadny sposób. Oskarżyła też mężczyznę o bodyshaming i zaapelowała do innych osób o zaniechanie hejtu.

Koroniewska odpowiada na zarzuty "fana". "A gdzie jest mózg?"
Joanna Koroniewska (AKPA)

Jaoanna Koroniewska utrzymuje z fanami stały kontakt. Wszystko dzięki mediom społecznościowym. Często, wraz z mężem - Maciejem Dobworem dzielą się w sieci zabawnymi momentami z życia prywatnego.

Niestety, jako osoba publiczna niejednokrotnie musi mierzyć się z nieuzasadnioną krytyką. A hejterzy nie przebierają w słowach.

Gdzie są biodra? - napisał w komentarzu jeden z krytykujących fanów.
A gdzie mózg się podział? - odparowała niewzruszona Koroniewska.

Dosadna odpowiedź

Na szczęście aktorka jest uodporniona na tego typu zaczepki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
"Gdzie są biodra?", "Gdzie są cycki?" A ja się pytam: gdzie jest mózg tego, który takie rzeczy pisze? "Karykatura kobiecości"... jasne, rozumiem, że ktoś może mieć inne "kanony piękna", natomiast ja się czuję super ze sobą i uważam, że jestem piękna, taka jaka jestem. Ile razy jeszcze mam to tutaj tłumaczyć? I jeśli ktoś ma sobie "moim kosztem" po cichu poprawiać humor, tak jak to sugeruje Pan w komentarzach, to proszę bardzo! Ja nie mam z tym żadnego problemu, bo lubię i akceptuję siebie - serio! - odpisała pod swoim najnowszym zdjęciem gwiazda.

Następnie Koroniewska zaapelowała do kobiet, ale również do mężczyzn. Podkreśliła, że lubi swoje małe piersi, oraz dodała, że takie komentarze piszą osoby z ogromnymi kompleksami. Przyznała także, że może pomóc im sobie z nimi poradzić w wiadomości prywatnej.

Dziewczyny, ale też Chłopaki - niech każdy robi ze sobą co chce i wygląda jak chce, dopóki nie krzywdzimy innych - wszystko jest dozwolone! I tak - będę to powtarzać tutaj tyle razy, ile będzie to potrzebne - lubię siebie, lubię swoje małe piersi, nawet bardzo je lubię i nie chciałabym mieć innych i nie rozumiem co w tym dziwnego. I mam wrażenie, że chamskie komentarze piszą właśnie Ci, którzy mają duuuuże kompleksy. Chętnie podpowiem na priv albo w komentarzu jak wyleczyłam się ze swoich, zapraszam - napisała.

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić