aktualizacja 

Kraśko wrócił z USA. Tak go przywitała żona. Zdjęcia nie kłamią

244

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko uchodzą za jedno z najbardziej udanych małżeństw polskiego show-biznesu. Z okazji majówki żona dziennikarza postanowiła podzielić się pewną romantyczną historią. Nie zrobiła tego bez powodu: "historia lubi się powtarzać".

Kraśko wrócił z USA. Tak go przywitała żona. Zdjęcia nie kłamią
Piotr Kraśko i jego żona Karolina uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych par polskiego show-biznesu (AKPA, Jacek Kurnikowski)

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko wzięli ślub 3 września 2008 roku na łąkach w Gałkowie. Para może pochwalić się sporą rodziną, ponieważ do tej pory doczekali się aż trojga dzieci: synów Konstantego i Aleksandra oraz najmłodszej z gromadki córki Laury.

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko wciąż nie mogą bez siebie wytrzymać. Oto dowód

Jeszcze do niedawna Piotr Kraśko przebywał w Waszyngtonie, stolicy Stanów Zjednoczonych. Na szczęście dla jego bliskich dziennikarz wrócił już w ich stęsknione ramiona. Jak widać na Instagramie, dziennikarz stara się nadrobić chwile z rodziną. Karolina Ferenstein-Kraśko postanowiła tymczasem podzielić się historią sprzed 15 lat, która także rozgrywała się w okresie majówki.

Powroty do domu prosto z Waszyngtonu! Taką też pamiętam majówkę 15 lat temu, historia lubi się powtarzać... – zaczęła tajemniczo Karolina Ferenstein-Kraśko w opisie wspólnego zdjęcia z mężem na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jak wyjaśniła Karolina Ferenstein-Kraśko, 15 lat temu Piotr Kraśko dokładnie w tym samym czasie również przebywał w USA. Żona dziennikarza przyznała, że przypomniała sobie o tym nietypowym zbiegu okoliczności, kiedy przez dwa tygodnie czekała na powrót męża, jednocześnie śledząc przygotowywane przez niego relacje telewizyjne.

Tak było 15 lat temu, gdy Piotr był korespondentem w USA! Przez ostatnie dwa tygodnie jego nieobecności i oglądania jego relacji ze Stanów przypomniałam sobie ten szalony czas – przyznała Karolina Ferenstein-Kraśko (Instagram).

Inaczej jednak niż w trakcie majówki 2022, Karolina Ferenstein-Kraśko nie czekała na ukochanego, otoczona dziećmi i domowymi pupilami. Wręcz przeciwnie, żona dziennikarza i jej trzymiesięczny wówczas syn byli w drodze do męża i ojca w Waszyngtonie.

Z trzymiesięcznym synkiem prosto z Gałkowa pędziłam do Waszyngtonu właśnie... Niezwykle wspomnienia! Mam nadzieje, że mieliście wspaniałą majówkę kochani i wracacie pełni sił i nadziei do pracy i codzienności – podsumowała Karolina Ferenstein-Kraśko (Instagram).
Zobacz także: Zobacz też: Karolina Ferenstein-Kraśko na spacerze z trójką dzieci
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić