Dymek
Dymek| 

Królowa Elżbieta II jest zrozpaczona. Smutne informacje. Jej zdrowie się sypie

29

Elżbieta II przeszła niedawno zakażenie koronawirusem. W mediach spekuluje się na temat stanu zdrowia królowej. Ostatnie doniesienia nie są optymistyczne.

Królowa Elżbieta II jest zrozpaczona. Smutne informacje. Jej zdrowie się sypie
Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Królowej Elżbiety II. Tego nie może już robić (EAST NEWS)

Elżbieta II skończy w kwietniu tego roku 96 lat. W mediach w ostatnim czasie pojawia się coraz więcej informacji na temat obecnego stanu zdrowia monarchini. Brytyjczykami pod koniec lutego wstrząsnęła informacja o zmaganiach królowej z COVID-19.

Choć Elżbieta II wraca powoli do pełnienia oficjalnych obowiązków związanych z panowaniem w Wielkiej Brytanii, najnowsze informacje nie napawają optymizmem. Jak donosi "The Sun", królowa ze względu na swój stan zdrowia nie jest już w stanie wykonywać jednej ze swoich ulubionych aktywności. Monarchini nie może wyprowadzać na spacery ukochanych psów rasy corgi.

Źródło tabloidu donosi, że królowa już wcześniej "nie była wystarczająco zdrowa", dlatego zrezygnowała ze spacerów z czworonożnymi pupilami od okresu hospitalizacji w październiku ubiegłego roku. Warto dodać, że to właśnie psy dawały królowej najwięcej szczęścia po śmierci księcia Filipa, jej męża. Elżbieta II traktuje ukochane corgi niczym członków rodziny.

Przypomnijmy, że królowa zrezygnowała również z uprawiania jej ulubionego sportu, czyli jazdy konnej. Z uwagi na swój wiek i zalecenia lekarzy, nie pije także alkoholu.

Zobacz także: Królowa poza pałacem. Pierwsze takie wyjście Elżbiety II
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić