Krzysztof Ibisz chciał zachować tajemnicę. Jego wybranka wystąpiła w "Top Model"

2

Jeden z najbardziej lubianych polskich prezenterów już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Krzysztof Ibisz, bo o nim mowa, miał oświadczyć się swojej partnerce. Jednak wiadomość nie wypłynęła ani od Ibisza, ani narzeczonej. Wygadali się... znajomi.

Krzysztof Ibisz chciał zachować tajemnicę. Jego wybranka wystąpiła w "Top Model"
Kim jest wybranka Krzysztofa Ibisza? (Getty Images, Gallo Images , Contributor)

Jak wynika z ustaleń portalu Pudelek, Krzysztof Ibisz i jego partnerka zamierzają się pobrać. Sam prezenter Polsatu stara się zachować tę informację w tajemnicy przed fanami. Znajomi przyszłej panny młodej nie byli się jednak w stanie powstrzymać przed składaniem gratulacji w komentarzach na Instagramie i tak wszystko wyszło na jaw.

Krzysztof Ibisz – partnerka. Kim jest Joanna Kudzbalska?

Partnerką Krzysztofa Ibisza ma być Joanna Kudzbalska. To gwiazda drugiego sezonu programu "Top Model", która ostatecznie zajęła w nim 4. miejsce.

Joanna Kudzbalska ma obecnie 29 lat, a więc jest o 27 lat młodsza od swojego wybranka. Jednak jak widać różnica wieku nie stanowi dla nich najmniejszego problemu. Pudelek podaje, że między parą zaczęło iskrzyć co najmniej od listopada ubiegłego roku. Krzysztof Ibisz zostawił wówczas dwuznaczny komentarz pod postem w mediach społecznościowych, w którym modelka zapytywała, gdzie podziało się jej "techno życie".

Już jest za Tobą – odpisał w komentarzu na Instagramie Krzysztof Ibisz.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Prezenter opatrzył komentarz emotikonami dwóch jabłek – zielonego i czerwonego. Jakiś czas później Joanna Kudzbalska pochwaliła się, że ktoś wynajął bilbord nieopodal jej mieszkania i zamieścił na nim wyznanie miłości. Jak zwrócili uwagę internetowi detektywi, poza hasłem "Asiu, Kocham Cię", znajdowały się na nim zielone i czerwone jabłko.

To nie koniec dowodów na to, że tych dwoje łączy coś więcej niż sympatia. Pod postem na Instagramie, w którym modelka dzieli się ekscytacją z powodu romantycznego gestu, pojawił się komentarz samego Krzysztofa Ibisza. Prezenter poprosił Kudzbalską, by spróbowała zgadnąć, kto za wszystkim stoi, opatrując tekst emotką z serduszkami w oczach.

Zobacz także: Zobacz też: Krzysztof Ibisz z byłą żoną nabiera odporności podczas spaceru
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić