Krzysztof Ibisz pokazał pierwsze zdjęcia syna. Zdradził też imię

13

Krzysztof Ibisz po raz trzeci został ojcem. 57-letni celebryta pokazał dwa zdjęcia, na których pojawił się jego najmłodszy synek. Chłopczyk przyszedł na świat 18 września 2022 roku.

Krzysztof Ibisz pokazał pierwsze zdjęcia syna. Zdradził też imię
Krzysztof Ibisz (AKPA)

Krzysztof Ibisz potwierdził medialne doniesienia. W niedzielę urodził się jego synek. Celebryta wraz z żoną Joanną zdecydował, że chłopczyk będzie nosić imię Borys.

57-latek wrzucił do sieci dwa zdjęcia. Na jednym chłopczyk znajduje się z mamą, a na drugim - leży obok słynnego taty. Do migawek Krzysztof Ibisz załączył obszerny opis, w którym dziękował wszystkim zaangażowanym w prowadzenie ciąży małżonki i rozwiązanie. Przy okazji zdradził, że ukochana partnerka urodziła siłami natury.

Dziękujemy za wsparcie wszystkim naszym przyjaciołom i tym z was, którzy przesyłali nam ciepłe słowa i myśli. Czujemy się najszczęśliwszymi ludźmi na świecie - podsumował Krzysztof Ibisz.

W komentarzach natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji. Pospieszyła z nimi między innymi Karolina Pisarek, jedna z uczestniczek trwającej edycji "Tańca z gwiazdami", którego prowadzącym jest właśnie Krzysztof Ibisz.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Joanna i Krzysztof Ibiszowie doczekali się dziecka

Borys to pierwsze dziecko Joanny i Krzysztofa Ibiszów. Para poznała się w 2019 roku, a już dwa lata później wzięła ślub.

Joanna realizuje się w roli lekarki i ekspertki od akupunktury. Mediom dała się poznać kilka lat temu, kiedy uczestniczyła w programie "Top model".

Ibisza natomiast nikomu przedstawiać nie trzeba. To popularny prezenter, który ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Prywatnie jest ojcem dwóch synów z poprzednich związków - Vincenta oraz Maksymiliana.

Maksymilian Ibisz to jego najstarszy syn. Ma 23 lata i jest owocem związku z dziennikarką Anną Zejder. Prezenter był jej mężem od 1998 do 2004 roku.

Drugim synem Krzysztofa jest Vincent, który ma 16 lat. Jego matką jest Anna Nowak-Ibisz, którą widzowie kojarzą jako "Pani Gadżet" z programu telewizyjnego. Ibisz był z nią związany w latach 2005-2009.

Zobacz także: Kurski i rekonstrukcja? Profesor: nieuchronne dla obozu władzy
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić