Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|
aktualizacja

Jackowski przerażająco o sytuacji na Ukrainie. "Poderwane zostaną samoloty"

182
Podziel się:

Krzysztof Jackowski przedstawił kolejną fatalną wizję. Jasnowidz tym razem przekazał, co może wydarzyć się na Ukrainie. Jego słowa absolutnie nie mogą napawać optymizmem.

Jackowski przerażająco o sytuacji na Ukrainie. "Poderwane zostaną samoloty"
Krzysztof Jackowski (AKPA)

Krzysztof Jackowski zaliczył kolejną transmisję na YouTube. Przypominał podczas niej, że miał wizję, w trakcie której poczuł, że mogą wybuchnąć dwa konflikty.

Może nie razem, ale w niedużej otchłani czasowej. Jeden z tych konfliktów rozgorzeje poważnie. Cały czas w tej chwili mówimy o jednym konflikcie. Jest to obawa, że Rosja może zaatakować Ukrainę. Patrząc na to, co się dzieje, ta obawa jest rzeczywiście bardzo duża - podkreślił jasnowidz.

Później rozpoczął dywagacje dotyczące ruchów Władimira Putina. - Tak się zastanawiałem nad tym, o co temu przywódcy rosyjskiemu chodzi, że tak gromadzi te wojska wokół Ukarany, że tak ostentacyjnie to wszystko robi. Bez żadnego zakamuflowania, bez próby w takim wypadku wywołania pretekstu. On to robi przed światem, wydawać by się mogło, tak bezdyskusyjnie. Zbiera wojsko i długo się szykuje - kontynuował.

Świat grzmi, próbuje w taki, czy inny sposób pomóc Ukrainie. Rosja nawet daje czas światu na przygotowanie się, przemyślenie taktyki jak pomóc Ukrainie. Słaby strateg ten Putin, wydawać by się mogło, skoro tak postępuje - spostrzegł Jackowski.

Następnie utrzymywał ten wątek. No, mówimy tutaj o zagrożeniu militarnym, poważnym zagrożeniu militarnym, więc wydawać by się mogło, że Putin nie zadbał w ogóle o jakąkolwiek fałszywą przykrywkę, żeby to trochę inaczej wyglądało. To wygląda trochę szalenie i trochę niepolitycznie, nietaktycznie. Czyżby grał w tak otwarte karty? Powiem tak: Rosja wielokrotnie pokazała, że nie można im politycznie ufać. To fakt. Zastanówmy się, czy tu nie ma drugiego dna. Czy połowa lutego to będzie atak Rosji na Ukrainę? - zastanawiał się jasnowidz, odpowiadając sobie: "i tak i nie".

Jeżeli konflikt, który zapowiadałem od wielu lat i umiejscawiałem na ten czas, ma się wydarzyć, to on się wydarzy w tym roku. Ale kwestia tego konfliktu… my zagrożenie znamy jednostronnie. Znamy tylko połowę tego, co się dzieje. Będą dwa konflikty. Uderzenie na Ukrainę jest zależne od dwóch rzeczy: albo na Ukrainie stanie się prowokacja i Rosja nerwowo nie wytrzyma i wtedy może dojść do tragedii, albo w innym miejscu na świecie stanie się konflikt i wtedy tu też rozgorzeje - dodał Krzysztof Jackowski.

"To będzie wielki błąd"

Potem ocenił, że jakiekolwiek zaatakowanie Ukrainy to "będzie bardzo wielki błąd Rosji".

Fałszywy alarm. Poderwane zostaną samoloty. Będzie alarm wręcz bojowy. I okaże się fałszywym alarmem i nic się nie wydarzy. Ale przeżyjemy sytuację bardzo poważną, groźną. W teorii, ponieważ się nic nie wydarzy. Okaże się fałszywy alarm bojowy. Sytuacja będzie się robiła coraz bardziej napięta na świecie. Rosja wykazuje swoją dezaprobatę na coś. To nie jest skierowane przeciw Ukrainie - mówił Jackowski.

Następnie zaznaczał, że to jest skierowane przeciwko wielu państwom na świecie. Jego zdaniem nie chodzi jednak o zagrożenie militarne, ale o protest. Słynny jasnowidz przewiduje dwa punkty kulminacyjne.

Jest teraz jeden punkt kulminacyjny. Drugi będzie latem. Czyli może być okres zelżenia latem, może z początkiem lata, może wiosną, gdy będzie cieplej. Dwa takie punkty kulminacyjne. Będą mimo wszystko naciski na dogadanie się z Rosją, ale Rosja nie będzie chciała się dogadywać. Nie będzie chciała żadnych alternatywnych rozwiązań do tego, do czego protestuje - spostrzegał Krzysztof Jackowski.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(182)
alex
6 miesięcy temu
Obywatele Ukrainy powinni starać się o wizy doKanady gdzie na stale mieszka 12 mln Ukraińców
alex
6 miesięcy temu
Obywatele Ukrainy powinni obiegać się o wizy do Kanady gdzie na stałe mieszka około 12 mln Ukraińców
Ala
6 miesięcy temu
jackowski zyje z przepowiedni ,ktore mialy ciag dalszy ,albo nie miały......
Sally
6 miesięcy temu
Panie Jackowski , to będzie czy nie będzie, bo to co Pan gadasz to każdy wie.
Tumany
6 miesięcy temu
Przerażenie ogarnia na myśl co jeszcze może napisać taka osoba pisząca, która widzi "otchłań czasową".
Marta
6 miesięcy temu
W życiu relacyjnym w wierze w Pana Boga jest tak, że szatan knuje ludobójstwo. Przewiduje przyszłość i realizuje plan, ponieważ widzi, że nic nie robisz. Prawda jest też taka, że blokuje innych ludzi. Można zapobiec. Jaki ten Pan ma cel w tych wizjach. Ostrzega czy przygotowuje. Czy w twarz się śmieje gdy o nim czytasz,gdy w twarz pluje, gdy jego plan odgadujesz. Są dwie metody, nie czytać lub nie promować.
Charków
6 miesięcy temu
Lądowiska operacyjne Luftwaffe – to zbiór lądowisk wybudowanych lub przystosowanych przez Luftwaffe do celów wojskowych w latach 30. XX wieku w ramach przygotowań do II wojny światowej. Poczytaj proszę, Wikipedia. Szatan przewiduje przyszłość, możesz zapobiec. Wojna i tajemnice.
Buderka
6 miesięcy temu
Przewidział nawet , że coś gdzieś się stanie albo nie. Jestem w szoku .
Frania
6 miesięcy temu
Jak jutro rano wstane i nie będzie środy to przestanę wieżyc w jego nadprzyrodzone moce. Jestem cała w napięciu co będzie.
Sasza
6 miesięcy temu
Po wtorku jest środa, wiem dzieki jackowskiemu.
Radek
6 miesięcy temu
Przewidział nawet lato po zimie, no chyba że zmieni zdanie. Jeszcze ma czas
Radek
6 miesięcy temu
Po niedzieli jak popił, to ma najlepsze jasnowidzenia
Mietek
6 miesięcy temu
Albo będzie to albo coś innego, on jest naprawdę jasnowidzem. Skąd on to wie.
JACK
6 miesięcy temu
Podobno Jackowski przepowiedział przed wyłysieniem że będzie łysy i zawsze przepowiada że po poniedziałku jest wtorek a po czwartku piątek sprawdza mu się to co tydzień....jest niesamowity
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić