Książę Harry nie mógł się powstrzymać. Zadzwonił do byłej ukochanej

9

Książę Harry skontaktował się ze swoją byłą wieloletnią dziewczyną - Chelsy Davy. Zagraniczny magazyn ujawnia szczegóły tej rozmowy.

Książę Harry nie mógł się powstrzymać. Zadzwonił do byłej ukochanej
Książę Harry i Chelsy Davy (Getty Images, Indigo)

Przed tym jak książę Harry poznał Meghan Markle spotykał się z wieloma kobietami. Jedną z jego partnerek była Chelsy Davy prawniczka pochodzącą z Zimbabwe. Ich związek trwał o 2003 roku. Po niemal 7 latach Davy za pośrednictwem Facebooka poinformowała o ich rozstaniu.

Była ukochana księcia Harry'ego opowiadała niedawno, że pracuje nad własną marką biżuteryjną. Chce także organizować wycieczki do Afryki.

Jestem bardzo zadowolona z tego, gdzie teraz jestem. Cieszę się z wszystkiego. Robię w Afryce coś, co mnie pasjonuje, i jestem podekscytowana tym, co z tego wyniknie. Wszystko jest takie, jak być powinno - powiedziała 36-latka w jednym z wywiadów.

Jak donoszą zagraniczne media była dziewczynka księcia Chelsy Davy urodziła ostatnio pierwsze dziecko. Wiadomość ta była trzymana w tajemnicy. Daily Mail poinformował jednak, że poród odbył się w szpitalu w Londynie na początku tego roku. Partner byłej ukochanej księcia Harrego ma wywodzić się z zamożnej brytyjskiej rodziny.

Książę Harry zadzwonił do byłej ukochanej

Książę Harry i Chelsy Davy mają dobre stosunki i nawet po rozstaniu utrzymują kontakt. Jak donosi magazyn New Idea, gdy tylko książę Harry dowiedział się, że Davy urodziła pierwszego synka Leo, postanowił do niej zadzwonić z gratulacjami.

To miałoby sens, gdyby Harry skontaktował się z Chelsy. Nadal mają ze sobą kontakt i pozostali przyjaciółmi nawet po rozstaniu. Mówiło się o tym, że kilka lat temu wrócili do siebie, ale wtedy poznał Meghan. Oczywiście nie było żadnych nieprzyjemnych uczuć, biorąc pod uwagę, że Chelsy przyszła na jego ślub - mówi bliska osoba z otoczenia księcia w rozmowie z New Idea.

Jak na rozmowę Harry'ego z była dziewczyną zareagowała żona księcia? Podobno nie była zachwycona. - Wątpię, by Meghan cieszyła się na całą uwagę i nostalgiczne zdjęcia Harry’ego i jego dawnej miłości w prasie. W końcu to Chelsy to ta, która zakończyła ten związek - donosi New Idea.

Zobacz także: Ukochana Ronaldo pokazała ciążowy brzuszek. Wygląda kwitnąco
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić