Lara Gessler zdecydowała. Jej córeczka nie robi tego, co inne dzieci

12

Lara Gessler jest spełnioną żoną i matką. Z mężem doczekali się już córeczki, a niebawem powitają na świecie drugą pociechę – tym razem chłopca. Córka najbardziej znanej polskiej restauratorki Magdy Gessler ma nietypowe metody wychowawcze. Wiele matek złapie się za głowy, gdy to przeczyta.

Lara Gessler zdecydowała. Jej córeczka nie robi tego, co inne dzieci
Lara Gessler powiedziała o swojej metodzie wychowawczej. Niewiele matek ją stosuje (AKPA, AKPA, Niemiec)

Wybrankiem Lary Gessler został Piotr Szeląg, radca prawny z własną kancelarią w Warszawie. Kiedy na świat przyszła ich pierworodna, świeżo upieczeni rodzice postawili na oryginalne imię – Nena. W programie "Dzień dobry TVN" Lara Gessler zdradziła, że zawsze marzyła właśnie o "parce", czyli córce i synu.

Lara Gessler bardzo troszczy się o córkę. Czego jej zabrania?

Lara Gessler chętnie dzieli się z obserwatorami swojego profilu na Instagramie szczegółami z życia prywatnego. W trakcie jednej z sesji pytań ktoś zainteresował się, czy 2-letnia już Nena ogląda bajki. Odpowiedź córki restauratorki wprawiła internautów w stupor.

Córka Magdy Gessler przyznała z rozbrajającą szczerością, że jej dziecko nie ogląda bajek. Powód okazał się prozaiczny – Szeląg i Gessler po prostu zrezygnowali z telewizora w domu. W rezultacie dziewczynka ma okazję zobaczyć jakąś animację tylko w gościach, a i to nie jest tak częste.

Nie mamy telewizora w domu. Jak jesteśmy na wyjeździe, to czasem coś obejrzy – napisała Lara Gessler na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jak jednak podkreśliła Lara Gessler, jej córeczka wcale nie czuje się pokrzywdzona faktem, że nie ma dostępu do bajek. Wręcz przeciwnie, 2-latka o wiele bardziej lubi słuchać muzyki. Rodzice chętnie sprawiają dziewczynce przyjemność i w trakcie wspólnych podróży puszczają piosenki w samochodzie.

Uczciwie mówiąc, ja się chyba bardziej rzucam na HGTV, niż ona na bajki. Woli piosenki niż bajki. Puszczamy jej czasem w samochodzie – wytłumaczyła Lara Gessler użytkownikom Instagrama.
Zobacz także: Zobacz też: Lara Gessler o zaręczynach mamy dowiedziała się z Instagrama: "Nie jestem zaskoczona"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić