aktualizacja 

Magda Gessler w trakcie transmisji odebrała telefon od męża. Internauci wszystko słyszeli

13

Beata Sadowska przeprowadziła na Instagramie wywiad na żywo z Magdą Gessler. W trakcie transmisji do słynnej restauratorki zadzwonił jej mąż. Internauci usłyszeli ich rozmowę.

Magda Gessler w trakcie transmisji odebrała telefon od męża. Internauci wszystko słyszeli
Magda Gessler (AKPA)

Na profilu pysznoscipl na Instagramie przeprowadzono live, w którym wystąpiła Magda Gessler. Restauratorka przez prawie godzinę rozmawiała z dziennikarką Beatą Sadowską.

W pewnym momencie wywiad przerwał telefon od partnera Magdy Gessler. "Mój mąż do mnie dzwoni z Kanady i ja muszę się zapytać, o co chodzi" - wyjaśniła restauratorka.

Kotku, ja jestem na żywo na live, widziałeś, że dzwonisz? Zadzwonię jak skończę live'a za pół godziny, dobrze? A możesz sobie obejrzeć na Instastory, na Instagramie. Tak, to nie jest w telewizji, tylko na Instagramie. Prawie telewizja, tylko taka współczesna - tłumaczyła mężowi Magda Gessler.

Magda Gessler wyznała mężowi miłość podczas transmisji

Na koniec rozmowy gwiazda publicznie wyznała swojemu mężowi miłość. "Kochanie buziaki, kocham cię, pa" - powiedziała. Wyznała także, że Waldemar po prostu chciał ją usłyszeć. Jej słowa rozczuliły Beatę Sadowską i internautów.

Zobacz także: Magda Gessler zapisuje kolejme karty swojej autobiagrafii: "Robiłam menu dla przeróżnych królowych"

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić