Magdalena Narożna wkurzyła się nie na żarty. Poszło o byłego męża

9

W 2019 roku Magdalena Narożna rozstała się z mężem. Na początku muzycy próbowali utrzymywać dobre relacje, ze względu na córkę. Potem jednak leciały iskry - nie brakowało medialnych przepychanek z ich udziałem. Teraz Narożna znów została zapytana o byłego partnera.

Magdalena Narożna wkurzyła się nie na żarty. Poszło o byłego męża
Magdalena Narożna (Licencjodawca, AKPA)

O perturbacjach z udziałem Magdaleny i Dawida Narożnych sporo mówiło się już jakiś czas temu. W 2019 roku para wzięła rozwód i początkowo ich kontakty były dość normalne. Chcieli zachować zdrową relację ze względu na córkę Gabrielę.

Rzeczywistość jednak brutalnie zweryfikowała te plany. Magdalena i Dawid nie wytrzymali i zaczęli obrzucać się błotem w mediach. Aktualnie natomiast starają się nie mówić o sobie nawzajem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Spadek PKB uderza w portfele Polaków. "Małe firmy padają. Ten problem się snuje"

Ostatnio Narożna znów została zapytana o byłego męża. Ten temat bardzo jej się nie spodobał. Była wyraźnie poddenerwowana.

Tu nie ma co komentować. Ja czuję się świetnie, to jest dla mnie najważniejsze. Nie mam zamiaru rozmawiać na tematy, które w tym momencie mnie zupełnie nie interesują i nie dotyczą - powiedziała Magdalena Narożna w rozmowie z jastrzabpost.pl.

Dawid Narożny ułożył już sobie życie z nową partnerką. W 2021 roku wziął ślub z Joanną. Para doczekała się syna Marcela.

Takie wykształcenie ma Magdalena Narożna

Jakiś czas temu zrobiło się głośno o wykształceniu Magdaleny Narożnej. Z zawodu artystka jest... higienistką stomatologiczną. Kiedyś pracowała w tej roli, ale później to muzyczna pasja stała się priorytetem.

Najbardziej ubolewam nad tym, że jak już dostałam dyplom higienistki stomatologicznej, to popracowałam miesiąc w swoim zawodzie. Pracowałam 5 lat w gabinecie stomatologicznym. Po 3 latach uświadomiłam sobie, że mi się to podoba - mówiła w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Narożnej nie podobała się natomiast praca 8 godzin dziennie. Nie mogła bowiem usiedzieć w jednym miejscu

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić