Maja Bohosiewicz szuka rąk do pracy. Tyle chce płacić

23

Maja Bohosiewicz wrzuciła do sieci ogłoszenia o pracę. Celebrytka zawarła w nich informację o tym, jakie stawki może zaproponować. Są też inne istotne szczegóły.

Maja Bohosiewicz szuka rąk do pracy. Tyle chce płacić
Maja Bohosiewicz (AKPA)

Maja Bohosiewicz wykorzystuje swoją rozpoznawalność do prowadzenia własnego biznesu. Celebrytka założyła swoją firmę odzieżową, która sprzedaje produkty w sklepie internetowym.

W maju ubiegłego roku szukała asystentki. Jej ogłoszenie spotkało się z bardzo nieprzychylnym odbiorem. Internautom nie spodobało się to, że nie wspomniała, jaką umowę oferuje, ale i o tym, ile może zapłacić.

Najwidoczniej gwiazda wyciągnęła wnioski. Tym razem, szukając pracowników do firmy, podała już konkretne informacje.

Kogo szuka Maja Bohosiewicz?

Maja Bohosiewicz potrzebuje specjalisty e-commerce, specjalisty ds. produkcji odzieży, ale i e-commerce managera. Na pierwszym stanowisku oferuje umowę o pracę i 5 tys. zł brutto.

W przypadku pozostałych prac proponuje umowę B2B. Wynagrodzenia to odpowiednio 7 tys. zł netto plus VAT, a także 10-15 tys. zł netto plus VAT. Celebrytka zapewnia poza tym pakiet świadczeń socjalnych i prywatne ubezpieczenie medyczne.

Za pośrednictwem InstaStories zachęca do nadsyłania CV. O stanowiska ubiegać się mogą wyłącznie ci, którzy są gotowi podjąć pracę w Warszawie.

Zobacz także: Istotna zapowiedź Zełenskiego. Ekspert wyjaśnia
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić