aktualizacja 

Małgorzata Rozenek oskarżona, że figurę zawdzięcza medycynie estetycznej

3

Osoby śledzące rozwój kariery Małgorzaty Rozenek nie raz i nie dwa zarzucały jej korzystanie z usług chirurgów plastycznych i lekarzy medycyny estetycznej. Niedawno internauta wprost oskarżył gwiazdę, że specjalistom zawdzięcza swoją figurę. Co odpowiedziała?

Małgorzata Rozenek oskarżona, że figurę zawdzięcza medycynie estetycznej
Małgorzata Rozenek dba o figurę, korzystając z usług lekarzy medycyny estetycznej? (AKPA, AKPA, Gałązka)

Od czasu debiutu w roli gospodyni programu "Perfekcyjna pani domu" Małgorzata Rozenek przeszła metamorfozę. Jej stylem inspirują się tysiące Polek, w tym nawet panie nieprzepadające za oglądaniem telewizji. Jednak nie brakuje złośliwców, którzy wytykają gwieździe, że wygląd, jak twierdzą, zawdzięcza sztabowi specjalistów.

Małgorzata Rozenek – figura gwiazdy nie jest efektem ćwiczeń?

Małgorzata Rozenek utrzymuje nieustanny kontakt z fanami, w tym za pośrednictwem swojego profilu w serwisie społecznościowym Instagram. Gwiazda chętnie odpisuje na niektóre komentarze wielbicieli, a także ripostuje złośliwców. Obie sytuacje miały miejsce całkiem niedawno.

Żona Radosława Majdana tłumaczyła fanom, w jaki sposób na co dzień dba o formę. Nie wszyscy jednak dali wiarę zapewnieniom gwiazdy, że zawdzięcza figurę wyłącznie regularnym treningom. Ktoś w uszczypliwy sposób zarzucił gwieździe, że na pewno nie tylko oddaje się wysiłkowi fizycznemu, lecz także często odwiedza lekarza medycyny estetycznej.

Gołym okiem widać ciężką pracę, jak i małą liposukcję – skomentował uszczypliwie jeden z użytkowników Instagrama.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Małgorzata Rozenek wierzy w moc biżuterii

Małgorzata Rozenek nie kazała fanom długo czekać na odpowiedź. Gwiazda krótko, acz stanowczo zaprzeczyła, żeby rzeczywiście zdecydowała się na podobny zabieg.

Nie robiłam liposukcji – odparowała Małgorzata Rozenek (Instagram).

Małgorzata Rozenek nie tylko potrafi dbać o swoją sylwetkę, lecz także skutecznie monetyzować te wysiłki. Po tym, jak po raz trzeci zaszła w ciążę i urodziła synka, któremu razem z Radosławem Majdanem dali na imię Henryk, gwiazda postanowiła wrócić do dawnej figury. Robiła to na oczach milionów w programie o znaczącej nazwie "Rozenek cudnie chudnie".

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić