"Mam talent!". Kto w miejsce Szymona Hołowni? Padło nazwisko

10

Od jakiegoś czasu spekuluje się na temat tego, kto zastąpi Szymona Hołownię w roli prowadzącego program "Mam talent". Propozycję dostała Barbara Kurdej-Szatan, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Co w związku z tym zrobi produkcja?

"Mam talent!". Kto w miejsce Szymona Hołowni? Padło nazwisko
"Mam talent" (akpa)

Osoby odpowiedzialne za "Mam talent!" znalazły się w trudnym położeniu. Wszystko za sprawą tego, że pokład programu postanowił opuścić Szymon Hołownia.

Porzucił on branżę rozrywkową na rzecz polityki. Wobec tego konieczne było poszukanie następcy, który uzupełniłby poważną lukę i stworzyłby duet z Marcinem Prokopem.

Chciano zatrudnić Barbarę Kurdej-Szatan. Wiadomo już jednak, że nic z tego nie będzie i celebrytka nie pojawi się w popularnym show.

"Mam talent!". Kto wskoczy w miejsce Szymona Hołowni?

Pudelek donosi, że ostatecznie zdecydowano, że Szymona Hołownię zastąpi ktoś zdecydowanie mniej znany niż Kurdej-Szatan. Postanowiono dać szansę Michałowi Kempie, który jest komikiem i stand-uperem.

Na szczęście, uratował nas Michał Kempa i to on poprowadzi show razem z Marcinem Prokopem. Co prawda, jest to pewnego rodzaju eksperyment, bo jego poczucie humoru nie bardzo pasuje do programu familijnego, jest czasem zbyt abstrakcyjne, ale naprawdę nie mieliśmy wyboru. Trudno jest znaleźć kogoś, kto by dał radę w tym formacie - wyjaśniła Pudelkowi osoba odpowiedzialna za "Mam talent!".

Wspomniane źródło ujawnia, że pod uwagę brany był także Filip Chajzer. Finalnie jednak stwierdzono, że budzi on "zbyt dużo negatywnych emocji".

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić