Marcin Prokop w czasach młodości. Nie przypominał samego siebie

10

Marcin Prokop często udostępnia w mediach społecznościowych zdjęcia sprzed lat. Widać na nich jaki miał styl i fryzury w czasach młodości. Niejedną osobę może to zszokować, bowiem dziennikarz zupełnie nie przypominał samego siebie.

Marcin Prokop w czasach młodości. Nie przypominał samego siebie
Marcin Prokop (Licencjodawca, AKPA)

Marcin Prokop to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Popularność zyskał jeszcze w czasach, gdy pracował w TVP i prowadził program "Podróże z żartem" oraz "Pytanie na śniadanie". W 2004 roku był także jurorem w programie "Idol".

Nastoletni Marcin Prokop

Od kilku lat większość osób kojarzy go ze śniadaniowego programu "Dzień Dobry TVN", który współprowadzi z Dorotą Wellman. Marcin Prokop jest ceniony ze względu na swoje poczucie humoru, dystans, ale także pełen profesjonalizm.

Dziennikarz jest bardzo aktywny na Instagramie. Oprócz opisywania bieżących wydarzeń często zdarza mu się wstawiać zdjęcia sprzed lat. Chętnie dzieli się wspomnieniami z czasów młodości. Fotografie mogą jednak zaskoczyć niejedną osobą. Prokop nie przypominał bowiem samego siebie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Boska wyspa bez tłumów. "Teraz jest idealnie"

Nastoletni Marcin Prokop wyglądał zupełnie inaczej niż dziś. Największą zmianą jest jego fryzura. W młodości miał dość długie włosy. To wiązało się z jego zainteresowaniami bowiem dziennikarz jest fanem metalu i rocka. 

Każdy z tych postów wywołuje wesołość i cieszy się dużym powodzeniem. Pojawiają się także komentarze, w których fani dziennikarza podziwiają fryzurę sprzed lat. Niektórzy żartują, że Marcin Prokop wyglądał raczej jak kobieta.

Myślałam, że to Pana Żona z czasów studenckich.
Marcin, auto nie wróci. Może chociaż włosy?
Podobno ludzie brzydną na starość... u Ciebie na odwrót!
Myślałam, że to siostra bliźniaczka - czytamy pod niektórymi postami.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić