BOB| 

Marek Dyjak znalazł się pod ścianą. Muzyk musiał podjąć trudną decyzję

0

Marek Dyjak to kolejny polski artysta, który znalazł się w bardzo trudnej sytuacji z powodu pandemii koronawirusa. Pilnie potrzebuje pieniędzy, więc zdecydował się na drastyczny krok.

Marek Dyjak znalazł się pod ścianą. Muzyk musiał podjąć trudną decyzję
Marek Dyjak pilnie potrzebuje pieniędzy (AKPA)

Pandemia koronawirusa uderzyła w wiele branż. Problem mają m.in. muzycy, którzy nie mogą grać koncertów. Artyści, którzy nie zdołali odłożyć pieniędzy na czarną godzinę, dzisiaj mają bardzo poważne problemy.

Marek Dyjak potrzebuje pieniędzy

W trudnej sytuacji znalazł się Marek Dyjak. Słynny piosenkarz i kompozytor ma coraz mniej pieniędzy. To sprawiło, że musiał wykonać desperacki krok.

45-latek wystawił na sprzedaż swój samochód, o czym poinformował na Facebooku. To był jego jedyny środek transportu. Artysta jednak nie ma wyjścia.

Sprzedaję, bo na pewno zdajecie sobie Państwo sprawę, jak ciężko jest w obecnych czasach muzykom i artystom - komentuje Dyjak.

Auto wystawione na sprzedaż to Hyundai Sonata. Muzyk początkowo chciał za nie niespełna 32 tys. zł. Cena jednak została obniżona do prawie 29 tys.

Marek Dyjak w swoim życiu wiele przeszedł. Przez lata był uzależniony od alkoholu. Walkę z nałogiem zaczął po nieudanej próbie samobójczej.

Zobacz także: Jan Borysewicz zdradza, jak będą wyglądać najbliższe koncerty w czasie pandemii
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić