Marianna Schreiber ma problemy z matematyką? Zaskakująca wypowiedź

17

Marianna Schreiber zasugerowała niedawno, że za walkę z Gochą Magical otrzyma milion złotych. Teraz okazuje się, że najprawdopodobniej wprowadziła wszystkich w błąd, choć nie zrobiła tego celowo. Przez przypadek wyszło na jaw, że Schreiber nie wie, ile zer ma milion.

Marianna Schreiber ma problemy z matematyką? Zaskakująca wypowiedź
Marianna Schreiber pochwaliła się imponującą gażą (Instagram.com)

Matematyka nie była chyba ulubionym przedmiotem Marianny Schreiber. W jednym z ostatnich wpisów żona Łukasz Schreibera próbowała wyjaśnić, dlaczego przyjęła propozycję walki z Małgorzatą "Magical".

Pytacie mnie, czy warto było brać walkę. Sądzę, że ta 1 z przodu i 6 cyfr jest odpowiedzią na to pytanie. Z godnością będę nosić ten ciężar – wyznała, sugerując, że za walkę zainkasuje aż milion złotych (lub więcej, bo Schreiber nie napisała, że chodzi o sześć zer).

Wyznanie Schreiber wywołało niemałe poruszenie, bo nawet największe gwiazdy freak-fightów nie mogą pochwalić się takimi zarobkami. Pojawiły się więc przypuszczenia, że to kolejna prowokacja ze strony Marianny Schreiber.

Gdy internauci dopytywali, co autorka wpisu miała na myśli i sugerowali, że zaszła jakaś pomyłka, w jednym z komentarzy Schreiber odpowiedziała: "Matematyka się kłania drogi Panie". Okazuje się, że ukłoniła się i w stronę celebrytki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marcin Prokop o "Mam talent!". "Dotarliśmy się z Julką i Agnieszką, choć wiele razy się ze sobą nie zgadzaliśmy"
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Schreiber ma problemy z matematyką?

Wygląda na to, że Schreiber tym razem nie miała zamiaru prowokować. Prawda okazuje się nieco bardziej prozaiczna. Z fragmentu nagrania opublikowanego w sieci wynika, że Schreiber nie wie, ile zer ma milion.

Lexy zarzuciła Mariannie Schreiber, że ta "puściła farmazony" na temat wynagrodzenia za walkę. Żona polityka zaczęła się tłumaczyć w zaskakujący sposób. Upierała się, że nie napisała, iż dostanie milion złotych za walkę. "Napisałam jedynka i sześć cyfr" – podkreśliła. Sęk w tym, że milion ma sześć zer.

Kochani, jeżeli też uważacie, że jedynka i sześć cyfr to jest milion złotych, napiszcie to w komentarzu – zaapelowała drwiąco Schreiber, przekonana, że ma rację.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić