Marianna Schreiber otwarcie o Wojsku Polskim. "Teraz, gdy zmienił się rząd"

228

Marianna Schreiber to żona znanego polityka z Prawa i Sprawiedliwości, Łukasza Schreibera. 31-latka na początku 2023 roku odbyła dobrowolną zasadniczą służbę wojskową. Teraz na swoim koncie w serwisie X (dawniej Twitter) wyznała, że "kocha Wojsko Polskie". Zapowiedziała jednak też, że niebawem "odkryje karty" w tym temacie.

Marianna Schreiber otwarcie o Wojsku Polskim. "Teraz, gdy zmienił się rząd"
Marianna Schreiber otwarcie o Wojsku Polskim. "Teraz, gdy zmienił się rząd" (Instagram, Marianna Schreiber)

O Mariannie Schreiber po raz pierwszy zrobiło się głośno, kiedy wystąpiła w show TVN pt. Top Model". Twierdziła wówczas, że zdecydowała się na ten krok bez wiedzy swego męża, znanego polityka PiS - Łukasza Schreibera.

31-latka założyła też własną partię "Mam Dość". Okazało się jednak, że wyrzucono ją z niej tuż przed rejestracją. Kilka dni temu Marianna Schreiber wystąpiła na gali CLOUT MMA 3. W ringu walczyła z Moniką Laskowską (tzw. "najlepszą polską dziennikarką"). Pokonała swoją przeciwniczkę.

Marianna Schreiber otwarcie o Wojsku Polskim. "Teraz, gdy zmienił się rząd"

Od 20 lutego do 18 marca 2023 roku Marianna Schreiber odbywała dobrowolną zasadniczą służbę wojskową. Przebiegiem chwaliła się w mediach społecznościowych. We wtorek 2 stycznia 2024 roku w serwisie X (dawniej Twitter) opublikowała tajemniczy post w tym właśnie temacie. Do wpisu dodała hasztag #muremzapolskimmundurem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Żona ministra z PiS w "Top Model". Ironiczny komentarz Bartosza Arłukowicza
Kocham Wojsko Polskie. Dlatego na najbliższym panelu w marcu, będę chciała Wam opowiedzieć całą moją historię, jakiej nie znacie, a powinniście poznać. Chciałabym, by te zasięgi przysłużyły się do rozpowszechniania takiej właśnie wiedzy. Teraz, gdy zmienił się rząd - nie mam podstaw ku temu, by nie odkryć tych kart - napisała zagadkowo Schreiber.

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy. "Jakbyś kochała wojsko, to byś służyła w wojsku, a nie tłukła się na patogali" - pisała jedna osoba. "Przed zmianą rządu było karty odkrywać!" - dodawała inna. "Z wojskiem masz tyle wspólnego, co twój mąż, przebywając na Woronicza" - wskazywała następna.

Czyli historia działa się za rządów partii męża i wtedy się bałaś o tym mówić, bo bałaś się represji? A teraz nie boisz się o tym mówić, bo przyszła praworządna władza, tak? To zrozumiałe - wtórowała kolejna.
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić