Leon Malinowski| 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczeni. Nikt nie zauważył pierścionka!

17

Martyna Wojciechowska wyjawiła, że Przemysław Kossakowski jej się oświadczył. Zrobił to... na początku 2019 roku! "Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył" - pisze celebrytka.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaręczeni. Nikt nie zauważył pierścionka!
Wojciechowska i Kossakowski są narzeczonymi (ONS)

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski poznali się przed kilkoma laty w studiu "Dzień Dobry TVN". To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Początki znajomości tej dwójki były mocno zawiłe.

W końcu zrozumieli, że są sobie pisani. Wojciechowska i Kossakowski zakochali się w sobie po uszy. Ich związek kwitł z miesiąca na miesiąc.

Martyna i Przemysław mocno dbają o swoją prywatność. Właśnie dlatego informacje o tym, że są narzeczeństwem późno ujrzały światło dzienne. Wojciechowska potwierdziła to po przeszło 1,5 roku!

Zobacz także: Martyna Wojciechowska o dwóch miliardach złotych na TVP: "To chyba nie wymaga komentarza"

"Tak. Zaręczyliśmy się"

O zaręczynach Martyna Wojciechowska napisała na Instagramie. Post dodała w poniedziałek.

Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić. Przez ten czas zdaniem niektórych pism i portali kilka razy się pobraliśmy, mieliśmy kilka kryzysów. I tak w kółko. Ostatnio NAGLE media doniosły, że „teraz to już na pewno” się zaręczyliśmy. Zaczęli towarzyszyć nam reporterzy. A my lubimy nasze spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcemy. Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi. OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy? M. - przekazała podróżniczka.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić