Meghan Markle przemówiła. Poruszyła istotną kwestię

5

Meghan Markle ponownie wykorzystała swój głos w słusznej sprawie. Wystąpiła podczas szczytu liderów "Girl Up", ruchu podkreślającego i wspierającego wpływ dziewcząt i kobiet na walkę z nierównościami i niesprawiedliwością społeczną. Wygłosiła przemówienie z ważnym przesłaniem.

Meghan Markle przemówiła. Poruszyła istotną kwestię
Meghan Markle, Harry (ONS.pl)

Meghan Markle jeszcze zanim została żoną księcia Harry’ego podkreślała, jak istotna jest dla niej działalność charytatywna i funkcjonowanie w przestrzeni publicznej jako aktywistka. Swój głos, jeszcze bardziej wyraziście, zabierała w istotnych kwestiach także już będąc księżną.

Gdy wystąpiła podczas szczytu, który w tym roku w całości odbywa się wirtualnie, w swojej ośmiominutowej przemowie poruszyła temat rasizmu i nierówności wobec prawa. Podkreśliła, jak ważny udział w publicznej debacie ma głos kobiet i zachęciła, by ten głos nie ustawał.

Zobacz także: 2020 Girl Up Leadership Summit: Meghan Markle, The Duchess of Sussex

Media podkreślają, że widoczna jest pewność siebie księżnej. Widać, że ścieżka mówcy motywacyjnego, którą jakiś czas temu obrała, naprawdę jest jej powołaniem. Księżna Sussex mówi z dużą pewnością i zaangażowaniem. Nie bez znaczenia pozostaje swoboda, jaką czuje prowadząc niezależne od rodziny królewskiej życie. Zresztą, zobaczcie sami jej wystąpienie. Nagranie znajdziecie powyżej.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić