Michał Wiśniewski spisał już testament. Ma ważny powód

111

Michał Wiśniewski we wrześniu skończył 50 lat. Artysta postanowił dmuchać na zimne i spisał już testament. W drodze jest szóste dziecko lidera Ich Troje, który z wyprzedzeniem postanowił zabezpieczyć dużą rodzinę w razie swojego odejścia. To jednak nie jedyny powód, dla którego podpisał u notariusza ważne dokumenty.

Michał Wiśniewski spisał już testament. Ma ważny powód
Michał Wiśniewski spisał już testament. Ma ważny powód (AKPA, AKPA)

Michał Wiśniewski ma bardzo liczną rodzinę. Był żonaty aż pięć razy, a niebawem na świat przyjdzie jego szóste dziecko. Niektóre z dzieci wokalisty powoli wkraczają w ślad show-biznesu, idąc w ślady ojca, po którym odziedziczyły liczne talenty.

Przypomnijmy, że pierwszą małżonką Wiśniewskiego była Magda Femme, a następnie Mandaryna. To właśnie Marta Wiśniewska urodziła piosenkarzowi dwoje dzieci, Xaviera i Fabienne. Dorosłe już pociechy piosenkarza coraz częściej bywają na salonach. Córka projektuje ubrania, a syn tańczy i rapuje.

Kilka miesięcy po rozwodzie z Mandaryną w 2006 roku, Wiśniewski poślubił Annę Świątczak. Z nią również doczekał się potomstwa. Są to córki Etiennette i Vivienne. Z trzecią żoną Wiśniewski rozwiódł się w 2011 roku, następnie poślubił Dominikę Tajner, a od 2019 roku jest w związku z Polą Wiśniewską, z którą ma syna Falco, a niebawem na świat przyjdzie kolejne dziecko gwiazdora.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Michał Wiśniewski spisał już testament. Ma ważny powód

Tak duża rodzina wymaga od artysty czasu i zaangażowania w życie swoich dzieci. Oprócz tego, co może im dać niematerialnie, wokalista Ich Troje zadbał również o sprawy majątkowe. W jednym z najnowszych wywiadów przyznał, że spisał już testament.

Michał Wiśniewski ma bardzo ważny powód, dla którego postanowił już spisać testament. Oprócz tego, że chce dmuchać na zimne, uważa, że rodzina nie powinna szarpać się "za kłaki" po jego śmierci. - Każdy przy zdrowych zmysłach, kto nie chce, aby rodzina wzięła się za kłaki, to spisuje testament. To jest bardzo prosta sprawa, musisz zabezpieczyć rodzinę, najlepiej poprzez testament - powiedział serwisowi "Jastrząb Post".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ojciec szóstki dzieci doradził wszystkim Polakom wizytę u notariusza, nim nie jest za późno. - Ja już go [testament - red.] sporządziłem, jak każdy, a jeśli nie jak każdy, to rzućcie się na notariuszy, żeby później rodzina nad waszym grobem się nie szarpała, bo to wszystko wymyka się spod kontroli - zaapelował.

Zobacz także: Xavier Wiśniewski o majątku ojca: "Tata na pewno teraz rozsądniej zarządza pieniędzmi"
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić