aktualizacja 

MMA w "Familiadzie". Aż przykro było na to patrzeć

309

W "Familiadzie" niejednokrotnie pojawiają się pytania, które są bardzo kłopotliwe dla uczestników. Tak było choćby tym razem. Wyzwaniem okazała się zagadka dotycząca polskich zawodniczek MMA. Aż przykro było patrzeć, jak bardzo uczestnicy teleturnieju TVP się z nią męczyli.

MMA w "Familiadzie". Aż przykro było na to patrzeć
Kłopotliwe pytanie w "Familiadzie" (TVP2)

Stopniowo wzrasta popularność MMA w naszym kraju. Wielu Polaków doskonale kojarzy wyczyny Jana Błachowicza czy Joanny Jędrzejczyk. Oczywiście mamy też wielu innych przedstawicieli tego sportu.

Ostatnio pytanie o MMA pojawiło się w "Familiadzie". Dla uczestników było to naprawdę spore wyzwanie. Niektórzy nie byli w stanie podać choćby jednego nazwiska.

Jako pierwsza wskazana została Karolina Kowalkiewicz. Następnie uczestnicy mocno błądzili. "Jędrzejczak", "Andrzejczyk" - mogliśmy usłyszeć na wizji.

W końcu udało się wskazać poprawną odpowiedź. Na pierwszym miejscu na tablicy wyników pojawiła się oczywiście wspomniana Jędrzejczyk.

"Familiada". Nie do wiary. Anna Lewandowska w MMA!

Trzeciego nazwiska uczestnicy nie byli w stanie podać. Drużyna pań była jednak tak zdesperowana, że postawiła na strzał. "Anna Lewandowska" - usłyszeliśmy.

To oczywiście nie była poprawna odpowiedź. Lewandowska co prawda ma sporo wspólnego ze sportem, ale zawodniczką MMA nie jest. Kiedyś uprawiała karate, a teraz jest trenerką personalną.

Trzecie nazwisko to Agnieszka Niedźwiedź. W przeszłości walczyła ona m.in. dla Cage Warriors oraz Invicta FC.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Smacznego: przepis na owsiane ciasteczka
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić