Modelka obejrzała Top Model. Zachowanie Piróga ją zbulwersowało

27

Paulina "Pantinka" Wilkiewicz jest modelką z bogatym portfolio, a także youtuberką. Wielką popularnością cieszą się jej filmy, na których komentuje odcinki programu "Top Model". Nie zawsze jest zachwycona – tym razem zbulwersowało ją zachowanie Michała Piróga.

Modelka obejrzała Top Model. Zachowanie Piróga ją zbulwersowało
Modelka była zbulwersowana zachowaniem Michała Piróga wobec uczestnika "Top Model" (YouTube, Pantinka)

Na swoim kanale na YouTube – jako Pantinka – Paulina Wilkiewicz skomentowała najnowszy odcinek "Top Model". W ogniu krytyki doświadczonej modelki znalazł się Michał Piróg – Pantinka uważa, że jego zachowanie wobec jednego z uczestników nie powinno było mieć miejsca.

"Top Model" – Pantinka. Modelka oburzona zachowaniem Michała Piróga

Michał Piróg zwrócił się przed pokazem mody do Kacpra Jasińskiego. Aby zmotywować aspirującego i widocznie zestresowanego modela, dziennikarz TVN podkreślił, że ma wobec niego wysokie oczekiwania.

Słuchaj Kacper, ten pokaz musi być świetny, bo nie po to cię wracałem, żeby ten pokaz nie był petardą – powiedział Michał Piróg do Kacpra Jasińskiego w "Top Model".
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Pantinka nie była zachwycona taką formą motywacji. Przyznała, że gdyby sama usłyszała podobny komentarz przed pokazem, zamiast adrenaliny, spowodowałby u niej tylko większy stres.

Ale słabo! (...) Jak ja bym usłyszała coś takiego przed wyjściem na pokaz, to mój poziom stresu byłby 20 razy wyższy i to nie byłby stres motywacyjny, o którym wam mówiłam, taka adrenalinka – mówiła Pantinka na YouTube.

Modelka zwróciła się również bezpośrednio do Michała Piróga. Pantinka stwierdziła, że Kacper Jasiński udowodnił już, że nadaje się do wyznaczonego zadania, ponieważ zdobył aprobatę projektanta, który organizował wydarzenie.

Mega słabo Michał, naprawdę nie powinieneś robić czegoś takiego, zwłaszcza, że Kacper dostał tę pracę (...) po zrobieniu castingu, więc gdyby projektant uznał, że Kacper się nie nadaje, to on by tej pracy w ogóle nie dostał. (...) Jestem niezadowolona z takiego negatywnego podkręcania uczestnika – podkreślała Pantinka (YouTube).
Zobacz także: Zobacz też: Marcin Tyszka: "Julia Wieniawa otworzyła młodym ludziom oko na zieleń"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić